آخرین اخبار : 

ادیلسون: من از مسی رونالدو و نیمار بهتر بودم

کمتر کسی است که در دنیای فوتبال جرأت و اعتمادبه‌نفس کافی برای مقایسه کردن خودش با لیونل مسی کریستیانو رونالدو را داشته باشد چه برسد به اینکه خودش را از آنها برتر بداند.

این اما دقیقاً همان کاری است که یکی از ستاره‌های سابق فوتبال برزیل انجام داده است کسی که به سلسائو کمک کرد قهرمان جام جهانی ۲۰۰۲ شود و با تیم‌های پالمیراس و کورینتیانس هم چهار بار قهرمان لیگ برزیل شد. او کسی نیست جز ادیلسون.

ادیلسون در بیان کرد‌و‌گو با شبکه تلویزیونی «باندیرانتس» برزیل بیان کرد: من در دوران اوج بازیگری‌ام بهتر از نیمار مسابقه می‌کردم. نیمار باید با برزیل قهرمان جام جهانی شود تا بتواند از من ستاره بهتری شود. من شخصیت دارم و در مورد مسی هم باید بگویم او برای اینکه بهتر از من شود باید جام جهانی را ببرد. کریستیانو رونالدو هم که فقط قدرت دارد. او توپ را با هر دو پایش شوت می‌کند. من به مراتب از او تکنیکی‌تر بودم.

 

مسی اگرچه در رده باشگاهی همه افتخارات را کسب کرده اما در رده ملی هنوز موفق به کسب جام نشده است. او سال ۲۰۱۴ تا یکقدمی فتح جام جهانی رفت اما در آنجا مغلوب آلمان شد. رونالدو اما علاوه بر کسب تمامی افتخارات باشگاهی در رده ملی هم با پرتغال قهرمان یورو شده است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2266363

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *