آخرین اخبار : 

احتمال جدایی سامان قدوس از آمیان فرانسه بعد از سقوط به لیگ ۲

خبرنگار سامان قدوس ستاره ایرانی باشگاه فوتبال آمیان فرانسه در اظهار کرد و گو با سایت «fotbollskanalen» سوئد اظهار کرد: تصمیم بر تعطیلی مسابقات لیگ فرانسه ناعادلانه است. ۱۰ بازی دیگر باقی مانده است. فکر می‌کنم می‌توانستند بیشتر صبر کنند و لیگ تعطیل نشود همانند سایر کشورها که مسابقات را به تعویق انداخته اند. ۱۰ بازی حدود دو ماه طول می‌کشد.

وی در پاسخ به این سوال که فکر می‌کند راهکار حل این مشکل چیست؟ تصریح کرد: راهکار ممکن است این باشد که بازی‌ها دوباره در ماه سپتامبر شروع شود و از تعطیلات زمستانی صرفنظر کنیم. هم خوشحالم هم عصبانی. چهار ماه را به خاطر محرومیت از دست دادم و برایم خوب است اگر این فصل نیمه تمام بماند و وجود نداشته باشد.

ستاره ایرانی باشگاه آمیان ادامه داد: برای باشگاه ما که در انتهای جدول هستیم این رأی عادلانه نیست.

قدوس در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه آمیان مستحق حضور در انتهای جدول بوده است؟ تصریح کرد: باید کاملاً صادقانه صحبت کنم. در دوران چهار ماهه محرومیتم زمان سختی برای تماشای فوتبال داشتم. (به سختی فوتبال تماشا می‌کردم) چه وقتی که می‌باختیم و چه زمانی که می‌بردیم نمی‌توانم بگویم خوب بودیم یا نه. در تمرینات جوری کار می‌کردم که انگار می‌خواهم در مسابقات شرکت کنم. اما مسابقات؟ نمی‌توانستم آنها را تماشا کنم. نمی‌توانم بگویم آن چهار ماه چطور گذشت.

ستاره باشگاه آمیان گفت: اما بعد از آن فکر می‌کنم اشتباهات فردی زیادی داشتیم و خیلی بدشانس بودیم. با توجه به تمام اتفاقات رخ داده امسال فصل بسیار عجیبی بود. توانستیم در بازی با مارسی ۳ بر صفر پیروز شویم اما در بازی بعد مقابل باشگاه انتهای جدول ۳ بر صفر شکست خوردیم.

قدوس در خصوص احتمال ماندنش در باشگاه آمیان باوجود سقوط این باشگاه به لیگ ۲ فرانسه تاکید کرد: این یک مسئله برای آینده است. من از شهر و باشگاهم لذت می برم. اینجا جوی خانوادگی و دوستانه دارد. اما جاه طلبی من همواره بازی در بالاترین و بهترین لیگ‌ها بوده است. لیگ ۲ فرانسه جزو ۵ لیگ تاپ اروپا نیست. البته بعضی اوقات اوقات شما باید دو قدم به عقب بردارید تا یک قدم به جلو بروید. در حال حاضر این چیزی نیست که من در فوتبالم بخواهم.

«آینده را دیگر چطور می‌بینید؟» ستاره باشگاه آمیان در پاسخ به این سوال اظهار کرد: گفتنش دشوار است. شما نمی‌دانید در کدام لیگ بازی خواهم کرد اما جاه طلبی و آرزوهای مشخصی دارم. می دانم که در زندگی ام چه می‌خواهم و برای رسیدن به قله باید چه قدم‌هایی بردارم. فعلاً سعی می‌کنم به خودم فکر و تا جایی که بتوانم دشوار کار کنم. وقتی که پنجره نقل و انتقالات دوباره باز شود شما می‌بینید که چه اتفاقی می‌افتد. زمان هیجان انگیزی پیش روی ما است و به همه چیز مثبت نگاه می‌کنم.

قدوس همچنین درباره ارزیابی اش از این فصل به صورت خلاصه تاکید کرد: جمعبندی آن دشوار است. فراز و نشیب‌هایی وجود داشت. من فوتبالیست و فرد بهتری شدم و چیزهای خیلی زیادی یاد گرفتم. لحاظ فوتبالی به خاطر محرومیت ۴ و مصدومیت ۲ ماهه نتوانستم خودم را اثبات کنم. امسال فصل خاصی بود.

منبع: خبرگزاری مهر
https://www.mehrnews.com/news/4914026/%D8%A7%D8%AD%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%84-%D8%AC%D8%AF%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%82%D8%AF%D9%88%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%85%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%87-%D8%A8%D8%B9%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D9%82%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%D9%84%DB%8C%DA%AF-%DB%B2

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *