آخرین اخبار : 

احتمال برگزاری ادامه فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا در زمین‌های بی‌ط…

پس از این که دولت فرانسه اعلام کرد هیچ مسابقه فوتبالی حداقل تا تاریخ اول سپتامبر در این کشور برگزار نخواهد شد گفته شده شاید یوفا آخرین مراحل لیگ قهرمانان را پشت درهای بسته و در زمین بی طرف برگزار کند. 

با توجه به این که پاری سن ژرمن یکی از ۴  تیمی است که خودش را به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان رسانده است ادامه یافتن این رقابت‌ها در قالب مسابقات رفت و برگشت همیشگی با توجه به محدودیت‌های وضع شده از سوی دولت فرانسه غیر ممکن به نظر می‌رسد. یوفا گرایش به برگزاری مسابقات تحت کنترل شدید تست گرفتن از شاگردان قبل و بعد از مسابقه‌ها و محدود کردن تعداد افراد حاضر در ورزشگاه دارد. 

روز گذشته ناصر الخلیفی ریاست باشگاه پاری سن ژرمن ابراز آمادگی کرد تا مسابقه‌های خانگی این تیم در خارج از فرانسه برگزار شوند.از طرفی انتظار نمی‌رود یوفا تا آخر ماه می تصمیم خود در رابطه با ادامه مسابقات لیگ قهرمانان و لیگ اروپا را اعلام کند. آن‌ها هفته گذشته تاکید کردند جایگاه تیم‌ها باید براساس «شاخص‌های ورزشی» تعیین شود و حتی مبحث محرومیت از مسابقات اروپایی برای باشگاه‌هایی که کشورشان لیگ خود را لغو کرده باشد مطرح شد.

 

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

https://tn.ai/2254106

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *