آخرین اخبار : 

آیا «پوگبا» واقعا در ژانویه یونایتد را ترک می‎کند؟

پل پوگبا که زمانی وقتی وارد زمین می‌شد همه با دید گران‌ترین بازیکن تاریخ به او نگاه می‌کردند حالا هر زمان برای تیم فوتبال منچستریونایتد وارد زمین شود همه به این فکر خواهند کرد که او به روزهای آخر حضورش در این تیم رسیده و به زودی انگلیس را ترک خواهد کرد.

ملی‌پوش فرانسوی که در جام جهانی روسیه به همراه تیم ملی کشورش موفق کار کرد از همان زمان اظهارنظرهایی درباره آینده‌اش در یونایتد کرده که باعث شده کارشناسان احتمال جدایی او را رد نکنند. مخصوصا که همه می‌دانند پوگبا در یونایتد با مورینیو هم مشکلاتی دارد.

او در سال ۲۰۱۲ و زمانی که ۱۸ سال سن داشت بعد از به اخر رسیدن قراردادش یونایتد را ترک کرد و دلیلش این بود که در تیم فرگوسن به او فرصت بازی کردن نمی‌رسید. اما در سال ۲۰۱۶ از یوونتوس دوباره به منچ

ستر بازگشت. در آن زمان قراردادی ۵ ساله امضا کرد که در ازای آن هفته‌ای ۲۹۰ هزار پوند هم دستمزد می‌گیرد. در اخر قراردادش هم در صورتی که دو طرف رضایت داشته باشند می‌توانند آن را یک سال دیگر تمدید کنند.

اما حالا ستاره فرانسوی در یونایتد اوضاع خوبی ندارد و تیم‌هایی مانند بارسلونا و پاری‌سن ژرمن به دنبال جذب او هستند. تیم‌هایی که اگر بازیکنی را بخواهند به راحتی از او دست نمی‌کشند. از طرفی او مدیربرنامه‌هایی دارد که منتظر این فرصت‌هاست تا با جابه‌جا کردن بازیکن مبلغی را به جیب خودش سرریز کند. این بار کار برای مینو رایولا زیاد هم دشوار نیست. موکلش از دو تیم بزرگ پیشنهاد دارد و خودش هم در آرزوی بازگشت به یووه و بازی در کنار ستاره رئال است که این هم گزینه غیرمحتملی نیست.

اگر رایولا نتواند پوگبا را به رویایش برساند اصلا بعید نیست که پلی برای انتقال او به فرانسه یا اسپانیا شود.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *