آخرین اخبار : 

آزار: شاید تابستان از چلسی بروم شاید هم برای همیشه بمانم!

ادن آزار ستاره بلژیکی باشگاه فوتبال چلسی که باشگاه‌های مطرح دنیا از مدت‌ها قبل به دنبال به خدمت گرفتن او بوده‌اند اخیرا در گفتگویی مدعی شده برنامه‌ای برای رفتن به پاری‌سن ژرمن ندارد اما تائید کرده که شاید این تابستان از چلسی جدا شود.

از بعد از مسابقه‌های جام جهانی اخبار مربوط به جدایی او از چلسی قوت بیشتری گرفتند و در میان باشگاه‌هایی که به آزار نسبت داده می‌شد نام یک باشگاه بیشتر از باقی به چشم می‌خورد رئال.

خود آزار هم علاقه زیادی به مسابقه در لالیگا دارد اما چلسی سعی کرده در قراردادش هر طور شده او را راضی کند و از طرفی راه‌ها را برای باشگاه‌های دیگر برای جذب این ستاره ببندد.

خود این ستاره اما در گفتگویی حتی تائید کرده که تماس‌هایی از باشگاه فرانسوی داشته است: در گذشته تماس‌هایی از پی‌اس‌جی داشتم. اما وسوسه نشدم. اگر مجبور باشم روزی به فرانسه بازگردم در لیل مسابقه خواهم کرد. اما امروز شانسی برای بازگشت به لیگ فرانسه وجود ندارد. فعلا همان‌طور که بارها گفتم در چلسی هستم و یک سال دیگر با این باشگاه قرارداد دارم. رفتن از باشگاه در زمستان هم غیرممکن است. به خاطر باشگاه و هواداران در ژانویه باشگاه را ترک نمی‌کنم. شاید تابستان آینده از چلسی بروم شاید هم برای تمام دوران مسابقه کردنم در چلسی بمانم.  

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *