آخرین اخبار : 

آرسنال در خانه متوقف شد اما صعود کرد/ اوسترساندس در حضور قدوس به بیلبائو باخت –

هفته چهارم مرحله گروهی لیگ اروپا پنجشنبه شب با برگزاری ۱۲ دیدار در گروه‌های هفتم تا دوازدهم به پایان رسید که در مهمترین آنها در گروه H آرسنال انگلیس در خانه مقابل ستاره سرخ بلگراد به تساوی بدون گل رضایت داد اما با یک امتیاز این بازی ۱۰ امتیازی شد و به مرحله بعد صعود کرد.

در بازی دیگر این گروه اما باته بوریسوف بلاروس در خانه کلن آلمان با نتیجه ۵ بر ۲ مغلوب شد.

در جدول گروه H آرسنال با ۱۰ امتیاز صدرنشین است ستاره سرخ بلگراد با ۵ امتیاز در رده دوم قرار دارد و تیم‌های باته بوریسوف و کلن نیز به ترتیب با ۴ و ۳ امتیاز در رده‌های سوم و چهارم قرار دارند.

در گروه J نیز دو بازی برگزار شد که در مهمترین آنها تیم فوتبال اتلتیک بیلبائوی اسپانیا در خانه با نتیجه یک بر صفر بر اوسترساندس سوئد غلبه کرد. در این بازی سامان قدوس مهاجم ایرانی اوسترساندس ۹۰ دقیقه در میدان حضور داشت. بیلبائو در دقیقه ۸۹ بازی ۱۰ نفره شد.

در دیگر بازی این گروه هرتابرلین آلمان در خانه با نتیجه ۲ بر صفر بر زوریای اوکراین غلبه کرد.

در جدول گروه J اوسترساندس با وجود شکست امشب با ۷ امتیازی که از قبل داشت صدرنشین است‌ زوریای ۶ امتیازی در رده دوم قرار دارد اتلتیک بیلبائو با ۵ امتیاز و هرتابرلین هم با ۴ امتیاز در رده‌های سوم و چهارم هستند.

نتایج سایر بازی‌های امشب لیگ اروپا به شرح زیر است:

گروه G

استوا بخارست (رومانی) یک هاپوئل (رژیم اشغالگر قدس) یک/>ویکتوریا پلژن (جمهوری چک) ۴ لوگانو (سوئیس) یک

گروه I/>سالزبورگ (اتریش) صفر قونیه‌اسپور (ترکیه) صفر/>ویتوریا گیمارش (پرتغال) یک مارسی (فرانسه) صفر

گروه K/>لاتزیو (ایتالیا) یک نیس (فرانسه) صفر/>ویتسه (هلند) صفر زولته (بلژیک) ۲/>* لاتزیو ۱۲ امتیازی شد و به عنوان تیم اول گروه راهی مرحله بعد شد.

گروه L/>رئال سوسیه‌داد (اسپانیا) ۳ واردار اسکوپیه (مقدونیه) صفر/>روزنبرگ (نروژ) یک زنیت سنت‌پترزبورگ (روسیه) صفر/>*زنیت ۱۰ امتیازی شد و به مرحله بعد صعود کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *