آخرین اخبار : 

آذری: زمان استراماچونی برخورد خوبی با من صورت نگرفت/ همیشه نگران مجیدی و استقلال هستم

رضا آذری ورزشی درباره مصدومیتش از ناحیه رباط صلیبی و دوری چند ماهه‌اش از میادین فوتبال اظهار داشت: وقتی مصدوم شدم در آن لحظه فهمیدم که اتفاق تلخی رخ داده و بعد از تست و MRI مشخص شد که رباطم پاره شده است. خیلی آماده بودم و این را می‌توانید از شاگردان و کادر فنی سؤال کنید اما متأسفانه در بدترین زمان مصدوم شدم. اگر این اتفاق برای من رخ نمی‌داد شک نکنید که در ادامه مسابقات برای استقلال مسابقه می‌کردم. حالا دیگر صحبت در این مورد فایده ندارد و باید به فکر این باشم تا قوی‌تر از گذشته برگردم. از تمامی اعضای تیم شاگردان مربیان کادر پزشکی و مدیریت باشگاه هم تشکر می‌کنم که پیگیر وضعیتم بودند.

وی افزود: اگر این مصدومیت در ابتدای فصل رخ می‌داد این‌قدر ناراحت نمی‌شدم. واقعیت این است که زمان استراماچونی شرایط برای من خیلی دشوار بود و دیگر کار به جایی رسید که انگیزه زیادی نداشتم اما با آمدن فرهاد مجیدی همه چیز تفاوت کرد. قبل از شروع فصل در مسابقه‌های دوستانه شرایط خوبی داشتم و حتی استراماچونی از عمل کرد فنی و اخلاقی‌ام تعریف می‌کرد اما وقتی چند ستاره در خط هافبک به تیم اضافه شدند شرایط تغییر کرد و استراماچونی یک روز بیان کرد که شاید فرصت زیادی برای مسابقه پیدا نکنم.

هافبک تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که چرا با این شرایط از استقلال جدا نشد بیان کرد: اتفاقاً این پیشنهاد را استراماچونی داد که به تیم دیگری بروم من هم گفتم اگر امکان دارد این را در بیان کرد و گو‌ای اعلام کند که نیازی به من ندارد اما او بیان کرد که نمی‌تواند این کار را انجام دهد. شرایط برای انتقال قرضی هم فراهم نشد چون دوست نداشتم بعد از جدایی از استقلال در هر تیمی مسابقه کنم. آن زمان واقعاً شرایط برایم دشوار بود و از لحاظ فنی ضعیف شده بودم. استراماچونی از لحاظ فنی سر مربی خوبی بود و این قابل کتمان نیست اما زمان ایشان برخورد خوبی با من صورت نگرفت. با این حال هیچ وقت برای تیم حاشیه درست نکردم.

آذری خاطر نشان کرد: سه سال دیگر قرارداد دارم. اگر بعد از بهبود مصدومیت شرایطم مثل چند وقت اخیر باشد دوست دارم که بمانم. فعلاً که نمی‌توان چیزی را پیش‌بینی کرد اما دوست دارم این چند ماه هم سپری شود تا با قدرت برگردم.

وی درباره کار کردن با فرهاد مجیدی تصریح کرد: اگر بخواهیم از مسائل فنی بگذریم باید بگویم که روی آقا فرهاد تعصب دارم. مجیدی محبوب‌ترین ستاره استقلال بعد از انقلاب است و از لحاظ شخصیتی فوق‌العاده است. همیشه نگران مجیدی و استقلال هستم و دوست ندارم هیچ وقت اتفاقی ناراحت‌کننده برای او و استقلال رخ دهد. امیدوارم آقا فرهاد چند سال در استقلال باشد و با این تیم به قهرمانی برسد.

به نقل|به نقل

منبع: خبرگزاری تسنیم
https://tn.ai/2295258

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *