آخرین اخبار : 

۵ دلیل برای افت رئال در فصل جاری/ اتحاد از دست رفته و افت فیزیکی

در ماه آگوست سال ۲۰۱۶ که تیم فوتبال رئال واقعا عالی کار می ‏کرد جرار پیکه مدافع بارسلونا اطلاعیه کرد که برای اولین بار بعد از مدت‎ها احساس می‏ کند رئال تیمی بهبود از بارسلونا شده است. حالا ۵ ماه از آن زمان گذشته و کاتالان‌ها ۱۶ امتیاز از رئال پیش هستند. اما طبق گزارش روزنامه مارکا می‏ توان به چندین دلیل برای ناکامی رئال اشاره کرد که در این مطلب به آن‌ها اشاره می‏ کنیم.

اتحاد از دست رفته/>
شاگردان این تیم یا حداقل برخی از آن‎‌ها فراموش کردند که بخشی از تیم هستند. در بازی با سلتا هم هر کدام به تنهایی بارها کارهای فردی انجام دادند و نتیجه‎ای هم نگرفتند. این شرایط باید هرچه زودتر تغییر کند در غیر این صورت در بازی مقابل پاری‎سن ژرمن کار سختی خواهد داشت.

ناکامی مقابل دروازه/>
فصل گذشته بعد از ۱۷ بازی که تیم رئال انجام داد تیم زیدان ۴۰ امتیاز کسب کرده بود در این بازی‌ها ۴۷ گل زده بود و ۱۸ گل خورده بود. در این دوره رئال ۳۲ امتیاز دارد ۳۲ گل زده و ۱۶ گل خورده این یعنی تیم تاثیرگذاری ‏اش را از دست داده است.

افت فیزیکی/>
این طور به نظر می‏ رسد که رئال افت فیزیکی محسوس داشته است و حتی نزدیک به شرایط ایده‎آل هم نبوده است. بازیکنانی هستند که از اوجشان شدیدا به دور هستند حتی به خاطر مصدومیت‎هایی که گریبان‎گیرشان شده است.

انتخاب ستاره اشتباه/>
در دیدار سوپرکاپ اسپانیا آسنسیو و لوکاس واسکز عالی کار کردند مخصوصا در نیمه دوم بازی در برنابئو. اما در ال‏‌کلاسیکو نه تنها از این دو ستاره خبری نبود بلکه متیو کواچیچ یکی دیگر از شاگردان این تیم که رفتار خوبی در بازی‎های قبل داشت هم به زمین نرفت.

ناکامی دروازه ‏بانان/>
 به نظر شاگردان این تیم دیگر به زیدان به اندازه قبل ایمان ندارند. این تیم مخصوصا در بازی‎های کلیدی به خوبی قبل بازی نمی‎کند. کیلور ناواس در هفته‎های اخیر خوب کار کرده اما در مجموع در این فصل رفتار دروازه‏ بانان رئال قابل تمجید نبوده است. حتی گفته می‏ شود رابطه او با شاگردان دیگر تیم هم تفاوت کرده است. 

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Visit Us On InstagramCheck Our FeedVisit Us On TwitterVisit Us On Facebook