آخرین اخبار : 

گزینه‌‌‌های مد نظر یوونتوس برای پر کردن جالی خالی بوفون در فصل آینده

باشگاه یوونتوس برای پر کردن جای خالی جان لوئیجی بوفونی که احتمالاً در اخر فصل بازنشسته خواهد شد دو گزینه مدنظر دارد که یکی از آنها فدریکو مارکتی است و دیگر ماتیا پرین.

در صورت بازنشسته شدن بوفون که احتمالاً در انتهای این فصل رخ خواهد داد وویچخ شزنی‌ دروازه‌بان لهستانی یوونتوس جای او را به عنوان دروازه‌بان اول باشگاه خواهد گرفت و به همین دلیل یوونتوس در پی جذب دروازه‌بان ذخیره است و اولین آنها مارکتی ۳۵ ساله‌ای است این فصل در لاتزیو زیر سایه توماس استراکوشا قرار گرفته و اغلب هفته‌ها نیمکت‌نشین بوده است. او که در جام جهانی ۲۰۱۰ جای خالی بوفون مصدوم را پر کرد در باشگاه کالیاری هم زیر نظر مکس آلگری سر مربی فعلی بانوی پیر کار کرده و طرفین شناخت خوبی از یکدیگر دارند.

با این حال این امکان وجود دارد که بیانکونری به سراغ ماتیا پرین برود و در این میان حتی سایت گل مدعی شده است که یووه برای جذب او با جنوا به توافق هم رسیده است. این سایت از تماس جنوا با باشگاه دسته دومی ونتزیا برای خرید دروازه‌بان این باشگاه امیل آئودرو هم به عنوان نشانه‌ای از انتقال احتمالی پرین به تورین یاد کرده است. گفته می‌شود جنوا روی پرین ۲۰ میلیون یورو قیمت گذاشته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *