آخرین اخبار : 

گزارش تمرین امروز استقلال|کیفیت نامناسب زمین تمرین و ناراحتی شفر + تصاویر

ورزشی تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۰:۳۰ در زمین چمن مجموعه نوبنیاد برگزار شد.

* قرار بود استقلالی‌ها امروز برای برپایی اردوی ۱۰ روزه راهی ترکیه شوند اما به دلیل تهیه نشدن بلیت فعلاً اردو لغو شده است.

* وینفرد شفر سر مربی استقلال با ناراحتی در محل تمرین حضور داشت. سر مربی استقلال به دلیل جدایی احتمالی امید ابراهیمی و همچنین عدم برگزاری اردو با ناراحتی در محل تمرین حاضر بود.

* محسن کریمی ستاره استقلال که فصل گذشته رباط صلیبی پاره کرده بود با لباس شخصی در محل تمرین حضور یافت و مورد استقبال وینفرد شفر و شاگردان قرار گرفت. سر مربی استقلال به شوخی به کریمی اظهار کرد که کمی بدود تا میزان آمادگی‌اش را نشان دهد!

*‌ استقلال به مانند روزهای گذشته نصفه و نیمه تمرین کرد. چهار ستاره ملی‌پوش این تیم در جام جهانی ۲۰۱۸ (امید ابراهیمی رزوبه چشمی‌ سیدمجید حسینی و پژمان منتظری) به همراه سرور چپارف و مامه تیام و همچنین مصدومانی چون مرتضی آقاخان و میثم تیموری در تمرین امروز حضور نداشتند.

* تمرین با صحبت‌های وینفرد شفر آغاز شد و پس از آن شاگردان زیر نظر میگوئل کولی دستیار جامائیکایی شفر به کار با توپ پرداختند.

*‌ دکتر کاوه ستوده پزشک استقلال در کنار زمین حضور داشت و با وریا غفوری روبوسی کرد. غفوری با شوخی به پزشک استقلال اظهار کرد: فکر می‌کردیم ما ناز داریم اما تو بیشتر از من ناز داشتی!

* کیفیت چمن محل تمرین استقلال خوب نبود. پستی بلندی‌های زیادی روی چمن دیده می‌شد و توپ به سختی به حرکت در می‌آمد.

* افرادی که کنار زمین حضور داشتند درباره وضعیت استقلال صحبت می‌کردند و اینکه چرا باشگاه به جای اینکه تیم محکمی برای فصل آینده ببندد نتوانست این کار را انجام بدهد و حتی بازیکنی چون امید ابراهیمی در دقیقه ۹۰ اعلام کرد قصد جدایی دارد.

*‌ شاگردان پس از پاسکاری با توپ به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند.

* بعد از گذشت دقایقی از آغاز تمرین وینفرد شفر راهی رختکن شد تا با تلفن همراهش صحبت کند.

به نقل|به نقل
منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *