آخرین اخبار : 

گریزمان: لقب «گریزی» را به «گریزو» ترجیح می‌دهم/ نگران بردن توپ ط…

آنتوان گریزمان که یکشنبه شب در دیدار فینال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تیم ملی فوتبال فرانسه را در دیدار مقابل کروسی همراهی خواهد کرد در خصوص شانس خود برای کسب توپ طلا بیان کرد: فرصت قهرمانی در جام جهانی هست نه فرصت تصاحب توپ طلا. نگران بردن توپ طلا نیستم. تمام تلاشم را می‌کنم تا فرانسه قهرمان جهان شود و از دستاوردهای بعد از آن هم استقبال می‌کنم.

وی همچنین در خصوص مقایسه شدنش با زین‌الدین زیدان ستاره پیشین تیم ملی فرانسه ملقب به «زیزو» اظهار داشت: لقب «گریزو» را خیلی دوست ندارم و «گریزی» به نظرم بهتر است.

مهاجم اتلتیکومادریدی خروس‌ها در خصوص رویارویی با تیم تحت‌هدایت زلاتکو دالیچ هم یادآور شد: این به سرمربیان دو تیم بستگی دارد که ما با چه شیوه‌ای مسابقه کنیم. مودریچ و راکیتیچ هم دو بازیکن فوق‌العاده‌ و توانمند به لحاظ فنی هستند و اطمینان دارم که دیدیه دشان این را مدنظر خواهد داشت.

گریزمان در خصوص مقایسه سر مربی باشگاهی خود و دشان خاطرنشان کرد: سیمئونه خواب و خوراکش  فوتبال است و با فوتبال نفس می‌کشد. او سر مربی‌ای است که هر لحظه با فوتبال است و تفاوتش با دشان در همین است اما هر دو اهدافی مشترک دارند و آن پیروزی است و می‌دانند که چطور به این  هدف برسند و از چه تاکتیک‌هایی در زمین استفاده کنند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *