آخرین اخبار : 

گتوسو: نباختن به باشگاه بزرگ ناپولی نشانه مثبتی است/ از کالینیچ خواستم کثیف مسابقه کند!

جنارو گتوسو سر مربی میلان پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل ناپولی در مسابقه خانگی هفته جاری سری A از نتیجه ابراز رضایت کرد.

 او بیان کرد:  از نتیجه خوشحالیم. می‌دانستیم ناپولی توپ را در اختیار خواهد داشت اما در مجموع خوب بودیم. از خیلی جهات باید پیشرفت کنیم. این نمایش می‌تواند باعث بهبود شدن ما شود. از نحوه مسابقه باشگاه هم  خیلی خیلی خوشحالم. به هرحال احتمال باخت مقابل یک باشگاه عالی وجود داشت. به عنوان ستاره به حد کافی دعوا کرده‌ام و دیگر دوست ندارم در وادی مربیگری به دردسر بیفتم. به همین دلیل درباره درگیری اینسینیه و بیلیا حرفی نمی‌زنم!  باید الگوی خوبی باشم. از اینکه دوناروما با این خونسردی عالی مسابقه کرد خوشحالم. دروازه‌بان ما  تحت فشار خیلی خوب ظاهر شد. او را نه تنها به خاطر دفع توپ آخرش بلکه به دلیل بازیسازی از عقب زمین تحسین می‌کنم.

 رینو در ادامه افزود: از کالینیچ خواستم کمی درگیرانه و کثیف مسابقه کند و او باید می‌پذیرفت که در این راه مخاطراتی دارد. از دروازه دور بودیم. با دفاعی که تجربه زیادی ندارد خوب مسابقه کردیم. تا جایی که روی کاغذ احتمال داشته باشد برای رسیدن به لیگ قهرمانان تلاش خواهیم کرد. صادقانه بگویم در راه رسیدن به این هدف کار خیلی خیلی سختی داریم. فقط ۶ مسابقه مانده و خیلی عقب هستیم.همین که  مقابل یک باشگاه بزرگ مثل ناپولی نبازید نشانه خوبی است.

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *