آخرین اخبار : 

کیه‌لینی: کونته مانند یک افسر پلیس است/ پس از تمرین با او جانی در…

جورجو کیه‌لینی ۳۳ ساله که سه سال سابقه کار زیرنظر آنتونیو کونته در یوونتوس را دارد در اظهار کرد‌وگو با روزنامه «دیلی‌میل» انگلیس در تمجید از سر مربی چلسی اظهار کرد: کار با کونته فقط منوط به مسابقه‌های نمی‌شود بلکه در تمام طول روز و در جلسات تمرینی او کنار بازیکنانش است. کونته مانند یک افسر پلیس است. ما جو خاصی را با حضور کونته در مدت سه سال حضورش روی نیمکت یوونتوس و دو سال سرمربیگری‌اش در تیم ملی ایتالیا تجربه کردیم. وقتی تمرین زیرنظر کونته به آخر می‌رسد خسته نمی‌شوید بلکه جانی در تن‌تان نمی‌ماند.

 مدافع ۳۳ ساله بانوی صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: چنین تمرینات سختی را هم تنها در صورتی می‌توانید انجام دهید که کونته را باور داشته باشید. ما ۴۰ روز در فرانسه برای حضور در مسابقات یورو ۲۰۱۶ بودیم و درست مثل این بود که کاملاً در دنیایی دیگر هستیم. شاگردان صد درصد با آنتونیو هستند. کونته جوی را در تیم به وجود می‌آورد که همه به یکدیگر انرژی می‌دهند. به طور حتم او یکی از بهترین مربیان حال حاضر جهان است.

کونته که در فصل گذشته تیم فوتبال چلسی را به عنوان قهرمانی لیگ برتر رساند در فصل جاری تیمش فراز و نشیب‌هایی داشته و نتایج ضعیف اخیر آبی‌پوشان لندنی شایعه اخراج او را بر سرزبان‌ها انداخت هرچند باشگاه چلسی در نهایت از سر مربی ایتالیایی خود در این مقطع حمایت کرد.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *