آخرین اخبار : 

کٌری خوانی قرمز و آبی رزمی‌کاران/ نظر جامعه رزمی در مورد دربی ۸۴

ورزشکاران رشته‌های رزمی هم روز گذشته (یکشنبه) مانند میلیون‌ها هوادار فوتبال به تماشای بازی استقلال و پرسپولیس نشستند. سراغ عده‌ای از رزمی کاران شناخته شده کشور رفت تا نظر آنها را در خصوص دربی ۸۴ بپرسد.

روح‌الله حسینی نایب‌رئیس فدراسیون بوکس:

من پرسپولیسی هستم و مطمئن هستم آخر فصل قهرمان می‌شویم. البته به دوستان استقلالی هم تبریک می‌گویم بالاخره بعد از ۶ سال آنها هم باید طعم پیروزی در دربی را می‌چشیدند. خدا را شکر هنوز ۱۰ امتیاز پیش هستیم و به امید خدا آخر فصل قهرمان می‌شویم.

بیژن مقانلو سرمربی سابق تیم ملی تکواندو:

من طرفدار هیچ تیم خاصی نیستم و تنها از بازی زیبایی که انجام شد لذت بردم. ای کاش اواخر بازی آن درگیری‌ها پیش نمی‌آمد و اخلاق زیر پا گذاشته نمی‌شد.

علیرضا استکی مربی تیم ملی بوکس:

بعد از سال‌ها یک بازی زیبا و مهیج را دیدم و تنها از اتفاقات آخر بازی ناراحت شدم. زمانی که پرسپولیس و استقلال قوی باشند فوتبال ملی ما قدرتمند است و من هم به عنوان یک هوادار تیم ملی دوست دارم تیم ملی کشورم موفق باشد.

رضا رودکی مدیر تیم‌های ملی جودو:

بازی را دیدم اما برایم فرقی نمی‌کرد چه تیمی برنده باشد چون من طرفدار فجر سپاسی هستم! البته بعد از بازی یک پست در صفحات مجازی برای استقلال گذاشتم چون از این تیم خوشم می‌اید اما بنده طرفدار فجر سپاسی هستم!

جاسم دلاوری نایب‌قهرمان بوکس بازی‌های آسیایی اینچئون:

پرسپولیسی هستم و دوست داشتم ما این بازی را ببریم اما به هر حال فوتبال برد و باخت دارد. اهل کری خواندن نیستم و فقط امیدوارم چند بازی آینده را با پیروزی پشت سر بگذاریم تا به قهرمانی دست پیدا کنیم.

امیر مهدی‌زاده قهرمان کاراته جهان

بازی را کامل دیدم و چون از بچگی عاشق استقلال بودم از برد تیمم خیلی خوشحال شدم. به جز من و ذبیح پورشیب تمام اردونشینان کاراته پرسپولیسی هستند و کلی برای آنها کری خواندم.

انتهای پیام/

منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *