آخرین اخبار : 

کونته هم پیشنهاد هدایت رئال را رد کرد

به نقل از شبکه اسکای اسپورت ایتالیا رئال با آنتونیو کونته برای ارائه پیشنهاد هدایت این تیم در فصل آینده تماس گرفته است اما این مرد ایتالیایی به کهکشانی‌ها گفته است که می‌خواهد به قراردادی که با چلسی دارد احترام بگذارد و در لندن بماند.

اخیراً شایعاتی توسط نشریه مارکا مطرح شده بود مبنی بر اینکه رئال پس از دریافت پاسخ منفی از ماسیمیلیانو آلگری سر مربی یوونتوس به کونته روی آورده است و اکنون ظاهراً دومین سر مربی ایتالیایی هم به دلایلی به پیشنهاد هدایت قهرمان اروپا نه گفته است.

در صورتی که کونته به رئالی‌ها پاسخ مثبت می‌داد آنها برای جذب او از چلسی باید به این باشگاه بابت یک سال که از قرارداد‌شان با سر مربی سابق یوونتوس باقی مانده است ۱۰ میلیون یورو غرامت می‌دادند.

کونته اما جز احترام گذاشتن به قراردادش با چلسی دلایل دیگری برای رد پیشنهاد رئال هم داشته است که یکی از آنها نارضایتی از رویکرد باشگاه چلسی برای مذاکره با سرمربیان دیگر بدون مشخص کردن آینده این مرد ایتالیایی است.

دلیل دیگر کونته هم نگرانی او از اخلاق کاری در رئال است که روی ستاره‌هایش تمرکز دارد و او چنین سیستمی را مناسب شیوه کاری خود نمی‌داند.

با خط خوردن نام کونته از فهرست گزینه‌های رئال اکنون از مائوریسیو ساری سر مربی سابق ناپولی و مائوریسیو پوچتینو سر مربی تاتنهام به عنوان کاندیداهای هدایت کهکشانی‌ها نام برده می‌شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *