آخرین اخبار : 

کونته: سرمربیگری ایتالیا؟ می‌خواهم به قراردادم با چلسی پایبند بمانم

آنتونیو کونته که شاگردانش دوشنبه شب در هفته بیست‌وششم لیگ برتر انگلیس میهمان واتفورد هستند در کنفرانس خبری در خصوص نقل‌وانتقالات زمستانی بیان کرد: همیشه گفته‌ام که نظرم را در خصوص نقل‌وانتقالات به باشگاه می‌گویم و باشگاه نیز بهترین تصمیم را برای تیم می‌گیرد. در هر صورت خوشحالم هستم. اکنون هم پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی بسته شده و باید روی مسابقه‌های خود در زمین تمرکز کنیم.

وی درباره وضعیت مهاجم اسپانیایی خود هم اظهار داشت: موراتا همچنان نمی‌تواند تیم را همراهی کند. امیدوارم مشکل او هر چه سریعتر حل شود. آلوارو به خاطر مصدومیت از ناحیه کمر مسابقه‌های زیادی را از دست داده که این برای من و باشگاه وضعیت خوبی نیست. امیدوارم در آینده دپارتمان پزشکی باشگاه این مشکل را حل کند.

سر مربی ایتالیایی آبی‌پوشان لندنی در واکنش به اظهار نظر اخیر کاستاکورتا نایب رئیس هیئت‌مدیره فدراسیون فوتبال ایتالیا که گفته برای صحبت با کونته به منظور بازگشت به روی نیمکت آتزوری به لندن سفر خواهد کرد خاطرنشان کرد: کاستاکورتا دوست من است و ما در سال ۱۹۹۴ در کنار هم در تیم ملی ایتالیا مسابقه کرده‌ایم اما ممکن است او یادش رفته باشد که من ۱۸ ماه از قراردادم با چلسی باقی مانده است و رویایم این است که به قراردادم با این تیم پایبند بمانم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *