آخرین اخبار : 

کونته: اگر چلسی می‌خواهد اخراجم کند مشکلی ندارم

آنتونیو کونته در کنفرانس خبری پس از باخت تحقیرآمیز مردانش در خانه چلسی با نتیجه ۴ بر یک که دومین باخت آبی‌پوشان لندن در لیگ برتر در عرض کمتر از یک هفته بود تأکید کرد که نگران اخراج شدنش از این باشگاه نیست.

چلسی ۱۰ نفره از دقیقه ۴۲ تا دقیقه ۸۲ از میزبان خود عقب بود توسط ازار کار را به تساوی کشاند اما در ۶ دقیقه پایانی مسابقه به طرز عجیبی ۳ گل خورد و متحمل شکست سنگینی شد که آینده کونته را به شدت در هاله‌ای از ابهام قرار داد. با این حال کونته پس از مسابقه طبق معمول با لحنی حق به جانب تأکید کرد که او دارد کارش را در چلسی انجام می‌دهد و اگر مسئولان باشگاه نمی‌توانند به همکاری‌شان با او ادامه دهند آزاد هستند که اخراجش کنند چون او از این بابت نگرانی ندارد.

کونته به ان اظهار کرد: برای من انتقال تفکراتم به شاگردان بسیار دشوار است. امیدوار بودم که امشب برای یک مرتبه هم که شده شما مرا درک کنید. من نگران شغلم نیستم. هر روز دارم کار می‌کنم آن هم با ۲۰ درصد بیشتر از توانم. اوکی؟ اگر به نظرتان این کافی است پس مشکلی نیست وگرنه باشگاه می‌‌تواند تصمیمی دیگر اتخاذ کند اما من نگران نیستم. این خیلی دشوار است چون هر روز و در هر کنفرانس خبری شما از من می‌پرسید که آیا نگرانم یا نه. نه من نگران نیستم. فردا روزی دیگر است. من ممکن است سر مربی چلسی باشم یا نه. کدامیک مشکل‌ساز است؟

کونته ادامه داد: وجدان من راحت است. من امشب بدون هیچ مشکلی به خواب می‌روم و شاید هم به این فکر کنم که می‌توانستم این کار یا آن کار را انجام دهم. من تمام تلاشم را می‌کنم. اگر این خوب نیست باشگاه می‌تواند تصمیمی متفاوت اتخاذ کند. زندگی ادامه دارد. ما بدون شخصیت مسابقه کردم و از ابتدای رقابت من در تیمم اعتماد به نفس لازم برای مسابقه کردن ندیدم. معمولاً ما با اعتماد به نفس تمرین و فوتبال مسابقه می‌کنیم. بعضی اوقات اوقات هم ریسک می‌کنیم. امروز شروع ما بسیار ضعیف بود و با ترس کارمان را آغاز کردیم. من فکر می‌کنم که این بدترین وضعیتی است که به عنوان یک سر مربی می‌توان شاهد بود. من سعی می‌کنم که به کارکم ادامه دهیم و ابعاد مختلف مسابقه بازیکنانم را ارتقا دهم. امروز اما عملکردمان بسیار ضعیف بود. بدون شک من باید مسئولیت این شکست را بر عهده بگیرم. شاید در انتخاب نفرات ترکیب اصلی باشگاه دچار اشتباه شده‌ام.

سر مربی ایتالیایی در پاسخ به این سؤال که آیا شاگردان چلسی همچنان حامی او هستند عنوان کرد: شما فکر می‌کنید که یک باشگاه می‌تواند تصمیم به اخراج یک سر مربی بگیرد اگر شاگردان حامی آن سر مربی نباشند؟ من اینجا و فقط اینجا فکر می‌کنم که شما (ان انگلیسی) چنین طرز تفکری دارید. شما فکر می‌کنید که شاگردان قدرت اخراج سر مربی را دارند؟ بله؟ این اشتباه است اما اگر این اتفاق هم رخ دهد مشکلی نیست. باز هم تکرار می‌کنم که در زندگی‌ام زمانی که بازیکن بودم زمانی که کاپیتان یوونتوس بودم هرگز هرگز در مورد مربیان به باشگاه بد نگفتم و اگر هم باشگاه نظرم را پرسیده آن دیگر مشکل من نبوده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *