آخرین اخبار : 

کم‌درآمدترین و پردرآمدترین سرمربیان سری A کدامند؟

جنارو گتوسو که دو ماه پیش به‌عنوان جانشین وینچنزو مونتلا هدایت میلان را به‌عهده گرفت کمترین حقوق را میان تمامی تیم‌های سری A دریافت می‌کند چون او هنوز بر اساس قراردادش با روسونری به‌عنوان سر مربی تیم جوانان این باشگاه دستمزد دریافت می‌کند.

طبق اطلاعیه نشریه گاتزتادلواسپورت ایتالیا هافبک سابق میلان طبق قرارداد فعلی‌اش با روسونری به‌عنوان سر مربی تیم جوانان (پریماورا) این باشگاه در هر فصل ۱۲۰ هزار یورو حقوق دریافت می‌کند که این پایین‌ترین رقم میان تمام مربیان حال حاضر سری A است و حتی پایین‌تر از فابیو پکیا سر مربی تیم هلاس ورونا که تیمش در رده نوزدهم جدول قرار دارد. او در هر فصل ۲۵۰ هزار یورو حقوق می‌گیرد.

در آن سوی جدول اما ماسیمیلیانو آلگری سر مربی یوونتوس با حقوقی معادل ۷ میلیون یورو در هر فصل بالاترین درآمد را در لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا دارد و پس از او لوچانو اسپالتی سر مربی اینتر با حقوق ۴ میلیون یورو در رده دوم است. در رده سوم پردرآمدترین سرمربیان سری A نیز وینچنزو مونتلا با ۳ میلیون یورو در هر فصل قرار داشت که البته او از این تیم اخراج شد و بعد از استخدامش از سوی سویا دیگر از روسونری حقوقی دریافت نمی‌کند.

*

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *