آخرین اخبار : 

کلوپ: انتقاد مورینیو برایم اهمیتی ندارد!

یورگن کلوپ اعلام کرد تنها او نیست که نمی‌تواند برخی مواقع احساساتش را کنار زمین کنترل کند و حتی مربیانی مثل آرسن ونگر یا ژوزه مورینیو هم چنین مشکلی دارند.

با این حال انتقاد و اشاره مورینیو بعد از بازی با هال‌سیتی همچنان سوژه ان است. مورینیو بعد از بازی گفت که داوران علاقه‌ای به شور و هیجان او ندارند اما یک روز قبلش به یک مربی دیگر (کلوپ) در کنار زمین می‌گویند از شور و هیجانت خوشمان می‌آید!

کلوپ در پاسخ به اینکه در مورد صحبت‌های مورینیو چه فکری می‌کند اظهار داشت: برایم اهمیتی ندارد. من حتی وقت ندارم به این چیزها فکر کنم. چرا در مورد سایر مربیان حرف می‌زنیم؟ بله من چندبار این کار را کردم اما دلیل مشخصی داشتم. اگر یک داستانِ مثبت می‌خواهید به این اشاره کنید که من ۱۰ دقیقه قبل و ۱۰ دقیقه بعد از بازی با چلسی با «کونته» صحبت کردم و هر دو از این مکالمه لذت بردیم. ما اصلاً همدیگر را نمی‌شناختیم اما چیزی داشتیم که در موردش حرف بزنیم.

وی ادامه داد: پپ گواردیولا را در نظر بگیرید. ما با هم دوست نیستیم اما یکدیگر را می‌شناسیم و وقتی با هم مواجه می‌شویم با هم صحبت می‌کنیم. اینکه چقدر فوتبال بین آلمان و انگلیس متفاوت است اما نمی‌توان با همه مربیان چنین رابطه‌ای داشت. زمانی هم برای این کار وجود ندارد و البته من هم مشکلی با این قضیه ندارم.

انتهای پیام/

منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *