آخرین اخبار : 

کریستیانو رونالدو: نیمار به کسب توپ طلا بسیار نزدیک است

کریستیانو رونالدو نازاریو در بیان کرد‌وگو با شبکه تلویزیونی «SFR» فرانسه با اشاره به شایعاتی که اخیراً در مورد نیمار در رسانه‌های فرانسوی و اسپانیایی مطرح شده و گفته شده که این ستاره برزیلی از پیوستن به پاری‌سن‌ژرمن پشیمان است اظهار داشت: واقعاً در این مورد صحبتی با نیمار نکرده‌ام اما به نظرم او تمامی چیزهای لازم برای خوشحال بودن را در پاری‌سن‌ژرمن دارد. نیمار در شهری حیرت‌آور است.

وی ادامه داد: او در تیمی است که عالی مسابقه می‌کند و فصل خوبی را داشته است. شاید نیمار زیر فشار زیادی باشد اما به این چیزها عادت دارد. به اعتقاد من پروژه پاری‌سن‌ژرمن فوق‌العاده است. نیمار همه چیز برای خوشحال بودن را دارد و این را می‌‌توان در زمین دید. زمانی که او با آرامش و خوشحالی مسابقه می‌کند نتایج خود به خود می‌آید. نیمار حرکت‌هایش در زمین فوق‌العاده است و گل‌های زیبایی هم به ثمر می‌رساند. او با خود شادی را به فوتبال می‌آورد.

مهاجم پیشین سلسائو با اشاره به اینکه هموطنش تمامی ویژگی‌های لازم برای کسب توپ طلا و اخر دادن به سلطه کریستیانو کریستیانو رونالدو و لیونل لیونل مسی را دارد اظهار داشت:  به نظرم نیمار هر سال به کسب توپ طلا نزدیکتر می‌شود. حتی اگر معیارهای کسب این عنوان انفرادی متغیر باشد و بسته به رفتار تیمی هم باشد اطمینان دارم که نیمار به کسب توپ طلا بسیار نزدیک است. سال ۲۰۱۸ سال مهمی برای او است چون مسابقات جام جهانی را در پیش داریم که می‌تواند در کسب این عنوان سرنوشت‌ساز باشد.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *