آخرین اخبار : 

کاسانو: هنوز هم یک بازیکنم و منتظر پیشنهادی خوب!

آنتونیو کاسانو می‌گوید هنوز منتظر فرصتی است که به دنیای فوتبال برگردد و دوران بازیگری‌اش را از سر بگیرد.

کاسانوی ۳۵ ساله که که از سال ۲۰۱۶  به میدان نرفته و آخرین بازی‌اش را برای سامپدوریا انجام داد تابستان سال ۲۰۱۷ با هلاس ورونا پیش قرارداد بست اما این تیم را تنها ۲ هفته پس از شرکت در تمرینات ترک کرد و از آن زمان به بعد دیگر تیم نداشته است.

او به نشریه کوریره دلواسپورت بیان کرد: اصولاً من هنوز هم یک ستاره هستم چون هر روز دارم تمرین می‌کنم اما هنوز هیچ پیشنهاد رضایت‌بخشی دریافت نکرده‌ام. به نظر می‌رسد که همه فکر می‌کنند من بازنشسته شده‌ام و دیگر نمی‌توانم بازی کنم اما این حقیقت ندارد. من از همیشه دارم بیشتر تمرین می‌کنم و اگر پیشنهاد قابل قبولی دریافت کنم خوشحال می‌شوم و آماده خواهم بود.

کاسانو افزود: من دارم تمرین می‌کنم تا وزنم را پایین نگه دارم. الان هم شکم نیاورده‌ام و وزنم ۸۵ کیلو است همانقدر که درجام جهانی ۲۰۱۴ برزیل بود.

مهاجم سابق رم در پاسخ به این سؤال که الان بدون داشتن تیم روزهایش چگونه سپری می‌شود تأکید کرد: من صبح‌ها ساعت ۷ از خواب بیدار می‌شوم فرزندانم را به مدرسه می‌برم و از ساعت ۸:۳۰ تا ۹:۳۰ تمرین می‌کنم. بعد به خانه برمی‌گردم تا صبحانه و ناهار بخورم. ساعت ۱۴:۳۰ دومین جلسه تمرین را آغاز و نزدیک به ۶۰ تا ۷۰ دقیقه تمرین می‌کنم و بعد از آن در ساعت ۱۶:۳۰ به دنبال فرزندانم می‌روم و آنها را به خانه برمی‌گردانم. تا وقت شام کنار آنها می‌مانم و بازی می‌کنم. زندگی من به این خوبی است.

با این زندگی خوب پس چرا کاسانو می‌خواهد به دنیای فوتبال برگردد؟ او در پاسخ به این سؤال عنوان کرد: چون تعداد ستاره‌های سری A کم است. الان به نظر من سری A فقط سه ستاره دارد: گونسالو ایگواین میرالم پیانیچ و جیجی بوفون.

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Visit Us On InstagramCheck Our FeedVisit Us On TwitterVisit Us On Facebook