آخرین اخبار : 

کار دشوار بارسلونا برای قهرمان نشدن در لالیگا

لالیگا به نیمه‎های راه رسیده و باشگاه فوتبال بارسلونا عنوان قهرمانی را تقریبا از آن خودش می‎داند. اما جالب اینجاست که در ابتدای فصل کمتر کسی فکرش را می‏ کرد که این شرایط برای آبی و اناری‎ها پیش بیاید مخصوصا بعد از شکست مقابل رئال در سوپرکاپ اسپانیا.

از آن زمان به بعد باشگاه والورده بدون شکست بوده و ۵۱ امتیاز از ۱۶ برد و ۳ تساوی در ۱۹ بازی به دست آورده است. این باشگاه ۹ امتیاز با باشگاه دوم ۱۱ امتیاز با باشگاه سوم و ۱۹ امتیاز با باشگاه چهارم فاصله دارد.این اعداد نشان می‌دهد باشگاه کاتالانی برای قهرمان نشدن کار سختی پیش رو دارد.

مارکا طبق روال معمول در لالیگا اصلی‎ترین حریف بارسا برای رسیدن به قهرمانی رئال است که در این فصل بر خلاف تصورات وضعیت خوبی ندارد. این باشگاه در این فصل تا اینجا که حدود نیمی از بازی‎ها به اخر رسیده وضعیت خوبی نداشته و به خاطر فاصله ۱۹ امتیازی با صدرنشین شدیدا در بحران است.

جالب اینجاست که این باشگاه ۱۲۵ شوت به سمت دروازه‌ها زده اما تنها ۳۲ بار توپ‎‏هایشان راه به دروازه پیدا کرده است. در واقع لحاظ میزان تبدیل شدن شوت‎ها به گل این باشگاه بدترین آمارش در ۱۰ سال اخیر را دارد که نشان می‌دهد شانس هم با سفیدپوشان یار نیست تا امیدی به نزدیک شدن به بارسا داشته باشند. 

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *