آخرین اخبار : 

کارلوس: اگر لیونل مسی برزیلی بود حتما قهرمان جام جهانی می‎شد

مدافع سال های گذشته باشگاه رئال معتقد است ستاره آرژانتینی بارسلونا می توانست مدت ها قبل قهرمان جام جهانی شود.

لیونل مسی در دوره گذشته با آرژانتین به فینال رقابت های رسیده اما با شکست مقابل آلمان دستش از رسیدن به جام قهرمانی کوتاه ماند.

او که تا کنون با بارسلونا و به صورت انفرادی تقریبا تمامی جوایز ممکن فوتبالی را از آن خود کرده با تیم ملی کشورش شرایط متفاوتی دارد. وی چندی پیش اشاره کرده بود که جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه آخرین جام او با پیراهن آرژانتین خواهد بود.

روبرتو کارلوس که خود با برزیل در سال ۲۰۰۲ قهرمان جام جهانی شده در این باره بیان کرد: اگر لیونل مسی برزیلی بود حتما تا کنون قهرمان جام جهانی می شد.

نکته جالب حرف کارلوس اینجاست که برزیل در دوران فوتبالی لیونل مسی از سال ۲۰۰۵ نتوانسته قهرمانی جهان را کسب کند. آنها در سال ۲۰۰۶ و ۲۰۱۰ به یک چهارم رسیدند و در سال ۲۰۱۴ در کشور خود به رتبه چهارمی بسنده کردند.

زمانی که از کارلوس سوال شد از میان نیمار لیونل مسی و کریستیانو رونالدو کار با کدام ستاره را بیشتر دوست دارد پاسخ داد: لحاظ من کریستیانو رونالدو بهترین است.

کریستیانو رونالدو نیز با تیم ملی پرتغال در روسیه حضور دارد ستاره ۳۳ ساله شاید مانند لیونل مسی در یکی از آخرین جام های جهانی خود شرکت کند و قطعا پس از قهرمانی در یورو ۲۰۱۶ چشم به قهرمانی جهان دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *