آخرین اخبار : 

ژاوی: مطمئنم نیمار می‌تواند برنده بعدی توپ طلا باشد

پس از اینکه در سال ۲۰۰۷ کاکا موفق شد توپ طلا را از آن خود کند از آن تاریخ تا کنون یعنی در ۱۰ سال اخیر هیچ فوتبالیستی به غیر از دو فوق‌ستاره رئال و بارسلونا نتوانسته‌ این عنوان ارزشمند را کسب کند. کریستیانو کریستیانو رونالدو و لیونل لئو مسی در ۱۰ سال اخیر هر یک پنج توپ طلا را از آن خود کرده‌اند اما هافبک پیشین بارسلونا بر این باور است که نیمار می‌تواند برنده بعدی این عنوان باشد.  

ژاوی هرناندس ۳۸ ساله در بیان کرد‌وگو با رادیو «مونت‌کارلو» فرانسه بیان کرد: من احترام  زیادی برای نیمار قائل هستم. او فوتبالیست فوق‌العاده‌ای است. اگر لئو مسی و کریستیانو رونالدو روی فرم و شکل خود نباشند البته این در مورد کریستیانوی ۳۳ ساله بیشتر می‌تواند صادق باشد نیمار می‌تواند برنده بعدی توپ طلا باشد و از این بابت اطمینان دارم.

هافبک پیشین باشگاه ملی اسپانیا که پس از پیوستن به السد قطر در سال ۲۰۱۵ با نیمار در بارسلونا همبازی بود در ادامه یادآور شد: من نه‌تنها به یک عنوان یک فوتبالیست بلکه به عنوان یک انسان برای نیمار احترام زیادی قائل هستم. رهبری در رختکن و داخل زمین در ذات او است. نیمار کسی است که طلب توپ می‌کند تا کارهای خوبی با آن انجام دهد.

وی در آخر خاطرنشان کرد: من این شانش را داشتم که شخصیت نیمار را از نزدیک بشناسم و باید بگویم او انسانی استثنایی است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *