آخرین اخبار : 

چطور «کریستیانو رونالدو» به روزهای بد ۱۲ سال پیش بازگشت؟

در ماه دسامبر سال ۲۰۰۵ وقتی کریستیانو کریستیانو رونالدو تنها ۲۰ سال سن داشت ستاره تیم فوتبال منچستریونایتد بود و نیمه اول فصل را در شرایطی به اخر برد که تنها یک گل برای تیمش زده بود.

در آن زمان سر الکس فرگوسن هنوز در حال تراش دادن به الماس پرتغالی ‏اش بود که سومین فصلش با یونایتد را با ۳۳ مسابقه انجام داده و ۹ گل زده به اخر برد. این آخرین فصل او قبل از شروع درخشش و گلزنی‎های فراوان بود.

در سیزدهم ژانویه ۲۰۱۸ و در سن ۳۲ سالگی حالا کریستیانو رونالدو به شرایط دوران نوجوانی بازگشته است. از فصل ۰۶-۲۰۰۵ یعنی ۱۲ سال پیش ۴ گل زده در نیم‎فصل اول فصل جاری بدترین آماری بوده که کریستیانو رونالدو به نام خودش ثبت کرده است.

شاید به خاطر فرم نه‌چندان مناسب کریستیانو رونالدو هم باشد که رئال افت کرده و اختلاف امتیازش با بارسلونا به ۱۹ رسیده است. در واقع کریستیانو رونالدو در ۱۴ مسابقه اخیر در این فصل حاضر شده و در ۱۱ مسابقه از این مسابقه‌ها گلی نزده است.

آمار گل زدن او به طور میانگین هر ۳۱۱ دقیقه است و این برای بازیکنی مثل او یعنی فاجعه. اما بیرون از لالیگا او ستاره همیشگی است در لیگ قهرمانان اروپا او در ۶ مسابقه ۹ گل زده است.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *