آخرین اخبار : 

پیروزی ژاپن برابر کلمبیای ۱۰ نفره/ سامورایی‌ها هم امتیاز ایران

خبرنگار تیم‌های ملی فوتبال ژاپن و کلمبیا در گروه H جام جهانی روسیه از ساعت ۱۶:۳۰ امروز سه شنبه به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه ۲ بر یک به سود ژاپن به اتمام رسید.

شینجی کاگاوا (۶ – پنالتی) و اوساکو (۷۳) برای ژاپن گلزنی کردند. خوان کوینترو (۳۱) هم گل کلمبیا را به ثمر رساند. 

کلمبیا در دقایق ابتدایی نیمه نخست ۱۰ نفره شد  و تا اخر بازی با یک ستاره کمتر به بازی ادامه داد.

کارلوس سانچز ستاره کلمبیا در دقیقه ۵ به خاطر خطای هند نه تنها از زمین اخراج شد بلکه یک ضربه پنالتی به ژاپن هدیه داد و کاگاوا هم این پنالتی را به گل تبدیل کرد.کلمبیا باوجود اینکه یک ستاره کمتر داشت به صورت پراکنده و محتاطانه روی دروازه ژاپن حمله می کرد و در نهایت توانست در دقیقه ۳۱ روی یک ضربه کاشته به گل تساوی برسد.

در نیمه دوم ژاپن نسبت به کلمبیا برتری نسبی داشت. خامس رودریگز ستاره تیم کلمبیا که در ترکیب اصلی قرار نداشت در نیمه دوم به زمین آمد ولی نتوانست کاری از پیش ببرد. ژاپنی ها هم در دقیقه ۷۳ روی یک ضربه کرنر و با ضربه سر اوساکو گل دوم را به ثمر رساندند و برتری خود را تا اخر بازی حفظ کردند.

در دیگر بازی این گروه سنگال از ساعت ۱۹:۳۰ به مصاف لهستان می رود.

با برگزاری دیدار ژاپن تمام تیم های آسیایی اولین بازی خود را در جام جهانی پشت سر گذاشتند. تیم ملی کشورمان در کنار ژاپن دو نماینده قاره آسیا بودند که توانستند در نخستین گام به برتری برسند.

عربستان در بازی اول مقابل روسیه با ۵ گل شکست خورد. استرالیا یک به ۲ مغلوب فرانسه شد و کره جنوبی هم با یک گل بازی را به سوئد واگذار کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *