آخرین اخبار : 

پیرامون حضور شاگردان اوکراینی در پرسپولیس الکی گرد و خاک ایجاد شده بود!

برانکو ایوانکوویچ بعد از حضور در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال اظهار داشت: اعضای کمیته اخلاق کار خودشان را انجام می‌دهند و از من یکسری اطلاعات می‌خواستند. پیرامون این قضیه (حضور شاگردان اوکراینی در پرسپولیس) الکی برای آنها گرد و خاک ایجاد شده بود!

وی افزود: ما شاگردان زیادی داشتیم که از آنها استفاده نکردیم. جری بنگسون مهاجم خیلی خوبی بود اما در پرسپولیس فرصت مسابقه پیدا نکرد چون طارمی گل می‌زد. مایکل اومانیا در جام جهانی روسیه سومین جام جهانی خود را تجربه خواهد کرد اما دیدید او هم در پرسپولیس خیلی فرصت مسابقه پیدا نکرد. لوکا ماریچ فرصت کمی در اختیارش قرار داده شد در حالی که هیچ‌کدام از این نفرات بازیکن بدی نبودند.

سر مربی باشگاه فوتبال پرسپولیس یادآور شد: ما به قوانین جمهوری اسلامی و کمیته اخلاق احترام می‌گذاریم و به مسائلی که لازم بود پاسخ دادیم.

برانکو در پاسخ به این سوال که آیا بشار رسن اجازه همراهی باشگاه ملی عراق را در یک مسابقه دوستانه که به نوعی با دربی همزمان شده است را خواهد داد یا نه بیان کرد:‌ من این موضوع را از شما می‌شنوم فکر نمی‌کنم مسابقه که شما از آن صحبت می‌کنید در تاریخ فیفادی باشد.

منبع: خبرگزاری میزان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *