آخرین اخبار : 

پورموسوی: تضمینی برای کسب سهمیه آسیا وجود ندارد و هنوز ۱۰ فینال دیگر پیش‌رو داریم – اخبار تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز, سیداکبر پورموسوی در نشست خبری قبل از دیدار تیمش برابر صنعت نفت آبادان اظهار داشت: در ابتدا دهه فجر را تبریک می‌گویم. امیدواریم که فردا هم از لحاظ اخلاقی و هم فنی، فوتبال خوزستان را به رخ بکشیم. این دو باشگاه بسیار فنی مسابقه می‌کنند و امیدوارم این مسابقه که به‌عنوان دربی خوزستان از آن یاد می‌شود، باکیفیت باشد. امیدوارم فردا مسابقه خوبی را شاهد باشیم.

وی درباره حاشیه‌هایی که در مسابقه رفت این دو باشگاه ایجاد شد، تصریح کرد: در آن مسابقه اتفاقاتی روی سکوها بود که با تلاش مسئولان ختم به خیر شد و باعث نشد که کسی مصدوم یا محروم شود. با توجه به اینکه صنعت نفت از جام حذفی کنار گذاشته شده است، قطعاً آنها تمام تلاش‌شان را می‌کنند و انرژی‌شان را در لیگ می‌گذارند و آن باخت در جام حذفی مقابل استقلال را فراموش می‌کنند.

«قطعاً شاگردان کمالوند به دنبال بهبود شدن جایگاه‌شان در لیگ برتر هستند»، پورموسوی با بیان این گفت: ما امروز مسابقه آخر نفتی‌ها را کامل تماشا و نقاط ضعف و قوت این باشگاه را با کادر فنی بررسی کردیم که در مسابقه فردا از آنها استفاده خواهیم کرد. در طرف دیگر ما هم با انسجام و با تمام قوا وارد این مسابقه می‌شویم تا برنده شویم.

سر مربی باشگاه فولاد خوزستان درباره رفتار فنی تیمش اشاره کرد: اینکه باشگاه تا حدی نمی‌تواند خوب به گل برسد از دست ما خارج است. ما سعی می‌کنیم در طول هفته روی بچه‌ها کار کنیم تا باور داشته باشند که در جریان مسابقه می‌توان گل‌های بیشتری به ثمر رساند. البته نسبت به نیم‌فصل اول باشگاه‌ها مقابل ما جدی‌تر مسابقه می‌کنند، چرا که ما را به‌عنوان یک مدعی می‌شناسند. اگر اشتباه هم داشته باشیم در جریان مسابقه باعث می‌شود مسابقه برده را به باخت تبدیل کنیم. ما تلاش می‌کنیم بچه‌ها را از لحاظ روحی و روانی برای مسابقه‌ها آماده نگه داریم.

پورموسوی درباره اینکه در مسابقه مقابل صنعت نفت چه غایبانی دارند، یادآور شد: محروم که نداریم، اما در این مسابقه عاشوری را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهیم داشت.

وی درباره درگیری‌هایی که در مسابقه رفت این باشگاه مقابل صنعت نفت رقم خورد، خاطرنشان کرد: همان‌طور که گفتم این درگیری‌ها فقط برای سکوها بود. فکر می‌کنم افرادی که مأموران انتظامی در ورزشگاه هستند باید فاصله‌ای بین هواداران ایجاد کنند تا درگیری به وجود نیاید. که البته در آن مسابقه فکر می‌کنم کلاً درگیری چهار پنج دقیقه در  بین نیمه بیشتر نبود که با دخالت مأموران ختم به خیر شد.

سر مربی باشگاه فولاد خوزستان در واکنش به طرح این موضوع که «با توجه به وضعیتی در جدول رده‌بندی دارید به نظر می‌رسد خیلی می‌توان به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا امیدوار بود»، بیان کرد: آدم همیشه با امید زنده است اما هیچ‌وقت نمی‌توان در این باره تضمینی داد، چرا که ما هنوز ۱۰ مسابقه پیش رو داریم که همه آنها برای ما حکم فینال را دارد و همه مسابقه‌ها دشوار است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *