آخرین اخبار : 

پورموسوی: بازی دست ما بود و روی غافلگیری گل خوردیم/ نباید امتیازات خانگی را از دست بدهیم – اخبار تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، سید اکبر پورموسوی پس از تساوی یک – یک فولاد خوزستان مقابل صنعت نفت آبادان، اظهار داشت: از هواداران عذرخواهی می‌کنم که نتوانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم. کل جریان بازی دست ما بود و روی غافلگیری گل خوردیم. نفت هم خوب بازی کرد و با توجه به حذف از جام حذفی، به لحاظ روحی – روانی روی آنها کار شده بود.

وی گفت: روی هم رفته نسبت به بازی قبل بهبود شدیم. شاید حساسیت‌های دربی باعث شود که تیمی عقب بایستد، اما سعی می‌کنیم هفته به هفته و با توجه به شناخت‌مان نفرات‌مان را انتخاب کنیم. نباید امتیازات خانگی را از دست بدهیم، چون کارمان دشوار می‌کند. از بازیکنانم تشکر می‌کنم که نیمه دوم با تمام وجود بازی کرده و نمی‌خواستند بازنده باشند.

سر مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در مورد اینکه آیا تساوی نتیجه عادلانه‌ای بود، بیان کرد: صد در صد باید می‌بردیم. ستاره ما دقیقه ۸۰ توپ را بیرون زد، این هم طبیعت فوتبال است و هنوز هم به جریان مسابقات امیدواریم.

پورموسوی در خصوص اینکه آیا حمایت‌های لازم از تیمش صورت می‌گیرد یا نه، تصریح کرد: دو، سه هفته پیش صحبتی کردم و قرار شد پیگیری شود، اما این اتفاق نیفتاد. ما نیاز به حمایت طالقاتی رئیس هیئت فوتبال و هدایت ممبینی عضو هیئت رئیسه فدراسیون داریم. فرقی نمی‌کند نفت یا فولادخوزستان، ما نیاز به حمایت داریم. با توجه به اینکه بازی‌ها دشوار می‌شود، نیاز به حمایت داریم.

پورموسوی به تمجید از شاگردان تیمش پرداخت و یادآور شد: ما سعی می‌کنیم ترکیب‌مان را هفته به هفته آماده کنیم. چیزی که الان وجود دارد، این است که نباید امتیاز خانگی از دست بدهیم تا کارمان دشوار شود. در کل به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم. آنها مخصوصاً در نیمه دوم با تمام وجود بازی کردند و نمی‌خواستند ببازند. انرژی بازیکنانم قابل تقدیر و ستایش است.

سر مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در مورد عدم حضور سینا مریدی به‌عنوان ستاره اصلی در زمین، بیان کرد: از این ستاره زمانی استفاده می‌کنیم که فضا باشد. سینا مریدی یک ستاره سرعتی است و زمانی که فضا باشد می‌توان او را به میدان فرستاد. این فاصله در نیمه دوم فاصله به وجود آمد و فاصله بین خطوط صنعت نفت زیاد شد که ما هم از مریدی استفاده کردیم. هیچ مشکل خاصی وجود ندارد.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *