آخرین اخبار : 

«په‌په» جدایی از رئال مادرید را تایید کرد/ مقصد نامشخص است!

«په په» مدافع ۳۴ ساله پرتغالی رئال مادرید که آخر ماه جاری میلادی قراردادش با رئال مادرید به پایان می‌رسد برای تمدید قرارداد به مدت ۲ سال با رئال مذاکره کرده بود که البته به توافق نرسیدند.

رئال تمایلی به تمدید قرارداد او برای مدت بیش از یک سال نداشت و به همین دلیل په‌په تصمیم گرفته از باشگاهی که در سال ۲۰۰۷ از پورتو به آن ملحق شده جدا شود. 

این بازیکن در گفتگو با «کوپه» عنوان کرد: واضح است که من در رئال مادرید نخواهم ماند. یک مرحله تمام شده و از حالا به بعد مرحله‌ای دیگر آغاز می‎شود. 

رئال مادرید با کمک په‌په ۳ قهرمانی لالیگا و ۳ قهرمانی لیگ قهرمانان کسب کرده اما در رقابت‌های این فصل به خاطر مصدومیت تنها در ۱۸ بازی توانست به میدان برود. او شدیدا به پاری‌سن ژرمن نسبت داده می‌‎شود و البته تیم‌های دیگری از سری آ و لیگ برتر انگلیس هم مشتاق جذبش هستند. 

په‌په در این باره گفته: پیشنهادات زیادی دارم مخصوصا از انگلیس. نمی‌خواهم کسی را به خاطر خروجم از رئال سرزنش کنم. کاری که زیدان با مادرید کرد بی‌نظیر بود اما مسائلی هستند که آن‌ها را درک نمی‌کنم. از زیدان خداحافظی نکردم چون او و رئال مادرید قبل از من می‌دانستند که قرار است از این باشگاه جدا شوم.

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *