آخرین اخبار : 

پرسپولیس می‌تواند با درایت برانکو از سد الجزیره بگذرد/ شانس استقلال و ذوب‌آهن بر…

امیر حاج‌رضایی در رابطه با مسابقه پرسپولیس و الجزیره امارات که فردا (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد اظهار داشت: پرسپولیس در مسابقه رفت مرتکب اشتباهات فاحشی شد چه لحاظ اشتباهات گروهی و چه لحاظ اشتباهات ساختاری. به نظر من پرسپولیس بعد از شکست در دربی تهران نتوانست به روند خوب خود برگردد.

وی ادامه داد: پرسپولیس در مسابقه‌های پایانی فصل به جز مسابقه با سپیدرود نتوانست آن تیمی باشد که همه از آن انتظار داشتند و همانطور که دیدید در چند باز آخر فصل آنها سه شکست و یک تساوی به دست آوردند. با این حال با درایتی که برانکو دارد این تیم می‌تواند به راحتی از سد الجزیره امارات عبور کند.

کارشناس فوتبال ایران گفت: من قبلا مسابقه تیم الجزیره امارات را مقابل تراکتورسازی دیده بود و آنها یکی از ضعیف‌ترین تیم‌های امارات در آسیا هستند و در جدول لیگ خود هم تیم هفتم جدول هستند. من نگران صعود پرسپولیس نیستم نکته‌ای که پرسپولیسی‌ها باید به آن توجه داشتند این است که نباید آن‌ها فقط به این تک مسابقه مقابل الجزیره تمرکز داشته باشند آنها باید به ادامه راه شان در لیگ قهرمانان و لیگ هجدهم هم فکر کنند چون هنوز تکلیف پنجره نقل و انتقالاتی این تیم مشخص نشده است.

حاج رضایی همچنین درباره مسابقه برگشت استقلال ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا نیز اظهار داشت: این مسابقه غیرقابل پیش بینی است و هر دو تیم شانس زیادی برای برتری نسبت به هم ندارند چون تک گل و برد ذوب آهن در اصفهان نمی‌تواند تعیین کننده صعود آنها باشد. استقلالی‌ها هم نمی‌توانند دلخوش این باشند که نتیجه مسابقه رفت را با حمایت تماشاگرانشان جبران خواهن کردد چون در روی نیمکت تیم حریف‌شان سر مربی کاربلدی همچون امیر قلعه نویی نشسته است.

وی در آخر صحبت هایش بیان کرد: با این تفاسیر  فکر می‌کنم در مسابقه‌های نمایندگان‌مان در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شانس پرسپولیس برای صعود بسیار زیاد است و بابت صعود پرسپولیس نگرانی وجود ندارد اگر آنها در ساختار دفاعی شان خوب کار کنند مشکلی در این زمینه وجود ندارد. در مسابقه استقلال – ذوب آهن شانس هر دو تیم برای صعود ۵۰ -۵۰ است و نمی‌توان این مسابقه دشوار را پیش بینی کرد.

منبع: خبرگزاری میزان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *