آخرین اخبار : 

پرسپولیس قهرمان نمی‌شد باید به آن شک می‌کردیم/ صدرنشینی شاگردان برانکو در آسیا مهم است

داوود فنایی ورزشی در رابطه با قهرمانی زودهنگام پرسپولیس و اینکه این تیم می‌توانست زودتر از این‌ها قهرمان شود اظهار کرد: پرسپولیس برای قهرمانی نباید کار را به اما و اگر می‌کشاند و از همان بازی با استقلال و سایپا باید کار را تمام می‌کرد.

وی گفت: مشخص بود پرسپولیس با این مهره‌ها و سر مربی که در اختیار دارد قهرمان شود اگر این تیم اول نمی‌شد باید آن وقت به قهرمان نشدن این تیم شک می‌کردیم.

پیشکسوت سابق تیم فوتبال پرسپولیس همچنین درباره عمل کرد پرسپولیس در چند بازی اخیر که مثل گذشته طراوت لازم را نداشت اظهار کرد: به نظر من پرسپولیس فوتبال منطقی ارائه می‌دهد این فوتبال روز دنیاست. شما ببینید همین بازی لیورپول مقابل منچسترسیتی در بازی برگشت آنها برای یک بازی دفاعی به میدان آمده بودند چون بازی رفت نتیجه دلخواه‌شان را گرفته و روی ضد حملات برنامه ریزی کرده بودند.

فنایی ادامه داد: پرسپولیس هم همینطور است الان نزدیک به سه سال است تمامی تیم‌ها با افکار برانکو و نوع چیدمان این تیم آشنا هستند و دست پرسپولیس برای تمام تیم‌ها رو شده است. یک روز با یک هافبک دفاعی و یک روزبا دو هافبک دفاعی بازی می‌کند و فکر می‌کنم پرسپولیس امسال بیشتر به فکر نتیجه و کم گل خوردن بود که این مشخصه حال حاضر بیشتر تیم‌های فوتبال جهان است و اصلا نمی‌توان به سر مربی خرده گرفت چرا با چنین روش کسل کننده‌ای تیمش فوتبال بازی می‌کند چون اگر برانکو نتیجه لازم را کسب نکند همین هواداران هستند که وی را زیر تیغ انتقادات خود خواهند برد.

وی درخصوص صحبت‌های برانکو در برنامه نود و حواشی این روز‌های پرسپولیس که حول و حوش بستن تمدید قراداد‌ها بخصوص محسن مسلمان مطرح می‌شود تصریح کرد: در اینکه محسن مسلمان یکی از بهترین‌های پرسپولیس است شکی نیست اما هیچ وقت از زمان ما تا به امروز پرسپولیس متکی به فرد نبوده نیست و نخواهد بود و این مسائل هم به مدیریت باشگاه و کادرفنی که در راس آن‌ها برانکو قرار دارد برمی گردد که کدام ستاره را بازی دهد و با کدام ستاره قرارداد ببندد.

دروازه بان سابق تیم فوتبال پرسپولیس همچنین درباره بازی سرنوشت ساز این هفته (روز دوشنبه) سرخپوشان در لیگ قهرمانان آسیا مقابل السد قطر برای تعیین صدرنشینی این گروه هم عنوان کرد: بازی روز دوشنبه پرسپولیس یکی از مهم‌ترین بازی‌های این تیم خواهد بود. حالا که آنها خیالشان از قهرمانی راحت شده باید تمام فکر و ذکر خود را برای بازی با السد و اول شدن در این گروه بگذارند تا در بازی حذفی بتوانند مقابل الجزیره امارات قرار گرفته کو بازی راحت‌تری نسبت به بازی با الاهلی عربستان که در زمین بی‌طرف برگزار می‌شود داشته باشند.

منبع: خبرگزاری میزان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *