آخرین اخبار : 

پرسپولیس به فکر انتقام در جهنم زرد!/ جنگ سائلام و «فیروز» در دربی تبریز

هفته بیست‌وسوم لیگ برتر فوتبال کشورمان فردا (چهارشنبه)‌ با برگزاری دو دیدار آغاز می‌شود.

چهارشنبه ۱۸ بهمن

تراکتورسازی- گسترش فولاد/ ساعت ۱۴:۱۵/ ورزشگاه یادگار امام (ره)‌تبریز

تیم‌های تراکتورسازی و گسترش فولاد تبریز در شرایطی برگزار کننده دربی تبریز هستند که شرایط متفاوتی در جدول دارند. شاید ابتدای فصل کمتر کسی فکر می‌کرد بعد از گذشت ۲۲ هفته از لیگ برتر گسترش فولاد بالاتر از تراکتورسازی در جدول رده‌بندی باشد اما حالا پیش از برگزاری دربی تبریز گسترش فولاد با ۳۰ امیتاز در رده هفتم و تراکتورسازی با ۲۵ امتیاز در رده دهم جدول قرار دارند.

 

با این شرایط پیش‌بینی می‌شود که جدال این دو تیم تبریزی جذابیت‌های فراوانی داشته باشد مسلماً جنگ تاکتیکی سائلان و فیروز کریمی می‌تواند جذابیت‌های این بازی را دوچندان کند.

صنعت نفت آبادان – پرسپولیس/ ساعت ۱۷:۰۰/ ورزشگاه تختی آبادان

پرسپولیس در شرایطی مقابل صنعت نفت قرار می‌گیرد که برای رسیدن به قهرمانی زودهنگام در لیگ برتر به شدت به ۳ امتیاز این دیدار احتیاج دارد اما مسلماً بازی کردن در ورزشگاه تختی آبادان که معروف به جهنم زرد است کار را برای برانکو و شاگردانش دشوارتر می‌کند.

پرسپولیس در شرایطی میهمان صنعت نفت است که در جام حذفی با شکست مقابل این تیم آنهم در تهران از گردونه مسابقات حذف شد به این ترتیب این دیدار می‌تواند برای پرسپولیسی‌ها جنبه انتقامی هم داشته باشد.

در طرف مقابل صنعت نفت بعد از شکست خانگی مقابل استقلال در جام حذفی و حذف از این مسابقات امیدوار است تا بواند پرسپولیس را در آبادان شکست بدهد تا کمی به شرایط عادی برگردد.

صنعت نفت با ۲۹ امتیاز در رده نهم و پرسپولیس با ۵۱ امیتاز در صدر جدول لیگ برتر جای دارند.

 

منبع: خبرگزاری میزان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *