آخرین اخبار : 

پدیده زودتر حمایت می‌شد آسیایی بودیم/حیف شد سیاه‌جامگان سقوط کرد

معین عباسیان در اظهار کرد‌و‌گو با در خصوص دربی مشهد و دیدار پدیده برابر سیاه‌جامگان اظهار داشت: دوست نداشتیم در این مقطع به تیم سیاه‌جامگان برخورد می‌کردیم. واقعا حیف شد که این تیم با سقوط این فصل را به آخر می‌رساند.

وی در مورد اینکه آیا پدیده هنوز هم خطر سقوط را احساس می‌کند یا خیر تصریح کرد: نه خدا را شکر ما از منطقه سقوط جدا شدیم و دیگر خطری ما را تهدید نمی‌کند. اگرچه شرایط دشوار است و از رتبه دهم تا انتهای جدول همه در امتیازات فاصله کمی با یکدیگر دارند اما می‌شود اظهار کرد با پیروزی هفته گذشته‌مان مقابل نفت‌تهران دیگر نگرانی‌ وجود ندارد.

 

ستاره تیم فوتبال پدیده در مورد پرداخت بخشی از قراردادهای شاگردان این تیم تصریح کرد: مبلغی که به حساب‌هایمان آمده آنقدر‌ها هم چشمگیر نیست اما این پول آنهم در روز‌های پایانی اتفاق خوبی است.‌ ای کاش مسئولان مشهد زودتر به فکر این تیم می‌افتادند چراکه ما با شروع خوبی که ابتدای فصل داشتیم اکنون می‌توانستیم یکی از گزینه‌های کسب سهمیه باشیم. امیدوارم پدیده دیگر فصل آینده چنین اتفاقی را شاهد نباشد و همانطور که این فصل را خوب با قدرت آغاز کردیم فصل آینده هم به همین منوال باشد و حمایت شویم و میانه راه پدیده را به حال خود رها نکنند.

منبع: خبرگزاری میزان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *