آخرین اخبار : 

پالوتا: اگر با پیروزی بر لیورپول فینالیست شویم منتظر شیرجه بعدی‌ام در آبنما باشید/ آلیسون فروشی نیست

عمل کرد خوب آلیسون بکر دروازه‌بان باشگاه فوتبال رم در این فصل او را مورد توجه برخی از باشگاه‌های بزرگ اروپا قرار داده و در همین راستا شایعاتی هم درباره احتمال انتقال او از این باشگاه در اخر فصل منتشر شده است که جیمز پالوتا رئیس باشگاه رم شخصاً آنها را تکذیب کرده است.

مالک آمریکا باشگاه رم که پیروزی هفته گذشته تیمش برابر بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا و دربی شهر رم را از نزدیک مشاهده کرد به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا اظهار کرد: هفته سختی داشتیم که در آن برابر بارسلونا انجام دادیم. نتیجه دربی کمی ناراحت کننده بود چون ما فقط به مسابقه‌مان برابر لیورپول در نیمه نهایی لیگ قهرمانان فکر نمی‌کنیم و مسابقه‌های دیگرمان هم مهم هستند. چرا نتوانیم به فینال برسیم? لیورپول باشگاه قدرتمندی است اما ما هم خوب مسابقه می‌کنیم. این مسابقه در واقع یک دربی در شهر بوستون است. (اشاره به اقامت مالک آمریکا لیورپول که مانند پالوتا ساکن آمریکا است). هیچ کسی نباید از عمل کرد رم در اروپا غافلگیر شود چون ما بالاتر از چلسی و اتلتیکومادرید مرحله گروهی را به اخر رساندیم بعد شاختار را حذف کردیم و حتی در مسابقه رفت‌مان برابر بارسلونا هم همپای این باشگاه مسابقه کردیم.

پالوتا سپس درباره آینده آلیسون اظهار کرد: من نمی‌فهمم که چرا مردم مدام از من درباره آینده آلیسون و اینکه آیا او فصل آینده هم دروازه‌بان ما خواهد بود یا نه سؤال می‌پرسند. ما هیچ برنامه‌ای برای فروش او ندارم. امکان ندارد که آلیسون را بفروشیم. او به نظر من دروازه‌بان فوق‌العاده‌ای است می‌خواهیم اینجا بماند.

پالوتا پیروزی بزرگ هفته گذشته تیمش مقابل بارسلونا را به شیوه‌ای عجیب و با پریدن داخل یک آبنمای شهر جشن گرفت که البته این کار برای او جریمه‌ای به همراه داشت. مالک باشگاه رم در این خصوص اظهار کرد: من و شهردار رم درباره چیزهایی بیش از پول (در مورد پروژه احداث استادیوم جدید باشگاه رم) صحبت کردیم. او مرا به خاطر کاری که کردم جریمه کرد و من باید ۲۴۰ هزار یورو جریمه بپردازم. البته آب هم سرد بود …

پالوتا در اخر در پاسخ به این سؤال که اگر تیمش لیورپول را شکست دهد و به فینال برسد چگونه خوشحالی خواهد کرد اظهار داشت: در رم آبنماهای زیادی هست. می‌‌توانم داخل آبنمای آمفی‌تئاتر شهر هم شیرجه بزنم!

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *