آخرین اخبار : 

پاشازاده: کی‌روش با تفکر حسینی و غفوری را کنار گذاشت/ دلیلی ندارد…

مهدی پاشازاده در اظهار کرد‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد خط خوردن وریا غفوری و سیدجلال حسینی از باشگاه ملی و اینکه چهار ستاره در فهرست استندبای قرار گرفته‌اند اظهار کرد: در گذشته هم شاهد بودیم که وقتی چنین لیست‌هایی اعلام می‌شد حرف و حدیث‌هایی به وجود می‌آمد. ما باید به تصمیم کی‌روش احترام بگذاریم و حتماً افکار زیادی پشت تصمیمات این سر مربی بوده است. مطمئناً او بازیکنانی مثل وریا و سیدجلال را با تفکر و ایده‌هایی که در ذهن داشته کنار گذاشته است و باید در نظر گرفت که انتخاب لیست باشگاه ملی فقط انتخابات نیست بلکه یک کار ورزشی است که اعضای کادر فنی همه جوانب را در نظر می‌گیرند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: من هم فکر می‌کردم سیدجلال و غفوری در لیست نهایی باشند ولی شما باید این را در نظر بگیرید که ما به تورنمنتی می‌رویم که فقط سه بازی داریم. ما به جنگی می‌رویم که در آن فقط سه جان داریم. جام جهانی با لیگ برتر زمین تا آسمان فرق می‌کند و حتماً کی‌روش برای این سه بازی برنامه‌هایی دارد که چنین تصمیماتی را گرفته است.

پاشازاده در خصوص اینکه بسیاری از کارشناسان و مربیان دلایل کی‌روش را در خط خوردن این دو ستاره قانع‌کننده ندانسته‌اند تصریح کرد: منتقدان می‌توانند مخالف باشند و دلیلی ندارد که حتماً با کی‌روش موافق باشند و این هم جزئی از فوتبال است. من اگر در لیگ برتر بودم قطعاً وریا را انتخاب می‌کردم ولی در جام جهانی شاید قدرت بدنی یا برخی چیزهای دیگر اولویت نباشد و هر سر مربی فاکتورهای خاص خودش را دارد. شما دیدید که نادر محمدخانی در جام جهانی فرانسه سه بازی انجام داد که عمل کرد خوبی داشت اما بعد از آن در لیگ خواهان زیادی نداشت.

مدافع پیشین باشگاه ملی فوتبال ایران د ر خاتمه تصریح کرد: نگرش‌ها متفاوت است و مطمئناً اعضای کادر فنی باشگاه ملی برای کنار گذاشتن شاگردان خیلی از مسائل را در نظر گرفته‌اند. غفوری فصل گذشته خیلی خوب بود ولی کی‌روش طور دیگری فکر کرده و باید منتظر ماند و دید که تصمیمات او چه شرایطی را ایجاد خواهد کرد. شاید بازی با ترکیه تا حدودی عیار باشگاه ملی را مشخص کند. البته امیدوارم آنها با باشگاه اصلی بازی کنند.

انتهای پیام/ 

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *