آخرین اخبار : 

ویسی: دستمان خالی است/ باید ببریم تا وضعیتمان بدتر نشود

عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دربی اصفهان اظهار داشت: بازی بسیار مهمی را در پیش داریم. هم برای اینکه وضعیت‌مان بدتر از این نشود و هم اینکه دربی اصفهان است و هواداران روی این بازی حساس هستند باید برنده شویم.

سرمربی سپاهان ادامه داد: دست‌مان خالی است اما بازیکنان جایگزین باید همه تلاش خود را در بازی فردا انجام بدهند. در این دیدار الیویرا پاپی قائدرحمتی حاج‌صفی و ریکانی را در اختیار نداریم.

سرمربی تیم سپاهان با اشاره به خستگی ذوب‌آهن به خاطر حضور این تیم در لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد: نمی‌توان گفت که خستگی ذوب‌آهن به نفع یا به ضرر ماست چون آنها دو بازی سطح بالا را پشت سر گذاشتند. در هر صورت ما نیز بازی‌هایی داشتیم و تیم را کنترل کردیم.

ویسی همچنین تصریح کرد: از چندی پیش به تیم ما استرس وارد شد و مردم انتظارات بسیاری داشتند اما ما نتوانستیم این انتظارات را برآورده کنیم. از هواداران‌مان عذرخواهی می‌کنم. ما می‌دانیم که فردا نیاز به برد داریم اما من یک معذرت‌خواهی بزرگ به هواداران‌مان بدهکارم. هفته گذشته مصاحبه‌ای انجام دادم و گفتم که برخی‌ها از من باج می‌خواستند اما آنها عده کمی بودند که خودشان هم این موضوع را می‌دانند.

وی در پاسخ به سؤال یکی از ان مبنی بر اینکه آیا به شما اولتیماتم داده‌اند یا خیر گفت: اولتیماتومی به من ندادند اما در سایت‌های مختلف این صحبت‌ها را از قول مدیرعامل باشگاه خواندم. به هر حال این هم خودش به نوعی مدیریت است. برخی تیم‌ها پاداش می‌دهند و تیم ما نیز این‌گونه رفتار می‌کند.

انتهای پیام/

منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Visit Us On InstagramCheck Our FeedVisit Us On TwitterVisit Us On Facebook