آخرین اخبار : 

ونتورا: داور باید با دقت بیش‌تری قضاوت می‌کرد/ لایق حداقل یک تساوی بودیم

جامپیرو ونتورا سرمربی تیم ملی ایتالیا پس از شکست یک بر صفر تیمش در بازی رفت پلی‌آف انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ در زمین سوئد لاجوردی‌ها را لایق کسب نتیجه بهتری دانست.

ونتورا گفت: با توجه به آنچه در زمین بازی رخ داد ما لایق شکست نبودیم و باید نتیجه بهتری کسب می‌کردیم. بوفون مجبور به انجام حتی یک واکنش درست و حسابی نشد و در عوض ما کلی حمله کردیم و حتی تیر دروازه رقیب را هم به لرزه درآوردیم. امیدوارم در بازی برگشت سوئد به اندازه لطف داور به میزبان این بازی به ما فرصت دهد! در رقابتی به این اندازه مهم نباید اشتباه کنید و اگر مرتکب اشتباه شوید قطعاً شکست می‌خورید.

 وی در ادامه افزود: تساوی حداقل نتیجه‌ای بود که ما لایقش بودیم. باز هم می‌گویم در رقابتی در این سطح داوران باید دقت بیش‌تری داشته باشند. حالا به یک نتیجه خوب در بازی برگشت نیاز داریم. این بازی یک نبرد ۱۸۰ دقیقه‌ای است و هنوز یک ۹۰ دقیقه دست نخورده پیش روی هر دو تیم قرار دارد. ما مستحق باخت نبودیم اما توان جبران در بازی برگشت را داریم. جو ورزشگاه سن‌سیرو می‌تواند به ما کمک کند اما ابتدا بازیکنان تیم باید با یک بازی خوب جو ورزشگاه را تحت کنترل‌شان درآورند.

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *