آخرین اخبار : 

ونتورا: با تیمی طرفی هستیم که فرانسه را شکست داده و هلند را حذف کرده است

با پایان هفته دوازدهم سری A جامپیرو ونتورا سرمربی تیم ملی ایتالیا کار خود را در اردوی تیم ملی ایتالیا جهت مصاف با سوئد در پلی‌آف جام جهانی ۲۰۱۸ آغاز کرد.

ونتورا شنبه شب اسامی ملی‌پوشان ایتالیا را اعلام کرد که یکی از نفرات دعوت شده ژورگینیو هافبک برزیلی‌الاصل ناپولی بوده که تا کنون تنها دو بازی دوستانه برای آتزوری انجام داده ست.

ونتورا دراین خصوص به نشریه دومنیکا اسپورتیوا گفت: ما از اهمیت و سختی این دو بازی آگاهیم. با حریفی طرفیم که در مرحله انتخابی فرانسه را شکست داد و هلند را حذف کرد. پس ما نمی‌‌توانیم آن را دست‌کم بگیریم. با این حال ما از اعتماد به نفس بالایی برخوردار هستیم. همه ما باید با یکدیگر به روسیه برویم بازیکنان و تمام کشور. ما می‌خواهیم به چیزی مهم دست پیدا کنیم.

سرمربی پیشین تورینو درباره دعوت شدن چهره‌های جدید به تیمش از جمله سیمونه زازا مهاجم والنسیا و ژورگینیو هم تأکید کرد: دو بازی بسیار پیچیده پیش رو داریم پس باید قادر باشیم که با شیوه‌های متنوع بازی کنیم. برای رفتن به جام جهانی ما فقط نمی‌توانم به یک سیستم بازی تکیه کنیم. با تمام شدن کارمان در پلی‌آف شرایط بهتر خواهد شد چرا که پیش از جام جهانی ۲۰ روز فرصت داریم که کنار هم در تمرینات بازی کنیم و این قطعاً به ما کمک خواهد کرد.

گزارش برخی از رسانه‌ةای ایتالیایی حاکی از آن است که ونتورا برای بازی مقابل سوئد ممکن است از سیستم ۳-۳-۴ و حتی ۲-۵-۳ هم استفاده کند.

بازی رفت ایتالیا مقابل سوئد جمعه این هفته به میزبانی سوئدی‌ها و بازی برگشت دوشنبه هفته آینده در ورزشگاه سن‌سیرو برگزار می‌شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *