آخرین اخبار : 

ولبک به دنبال کسب رکورد بکام با پیراهن انگلیس

مهاجم توپچی ها تعداد گل های ملی خود را به عدد ۱۶ رساند و تنها یک گل دیگر تا رسیدن به رکورد اسطوره منچستریونایتد و رئال فاصله دارد.

  دنی ولبک در آستانه رسیدن به رکورد گل های دوید بکام در تیم ملی فوتبال انگلیس است. مهاجم تیم فوتبال آرسنال تنها یک گل تا رسیدن به این رکورد فاصله دارد.

ستاره توپچی های شهر لندن توانست در مسابقه مقابل تیم ملی فوتبال کاستا ریکا گل های ملی خود را به عدد ۱۶ برساند. ولبک در پیروزی ۲ بر صفر سه شیر ها در این مسابقه برای سی و نهمین بار پیراهن تیم ملی انگلیس را بر تن کرد تا با روحیه ای مضاعف وارد جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شود.

او در بیان کرد و گو با خبرنگاران بیان کرد: همه ما در حالی بزرگ شدیم که مسابقه های دیوید بکام را تماشا می کردیم. اینکه تنها یک گل با او فاصله دارم حس خوبی است. قطعا دوست دارم بیشتر برای تیم ملی کشورم مسابقه کنم و گل های بیشتری بزنم. چنین هدفی دارم و می خواهم به پیشرفت خود ادامه دهم.

ولبک درباره جایگاه خود در تیم ملی گفت: مارکوس(رشفورد) فوق العاده است و واردز(واردی) در تمامی دقایق مسابقه خطرناک عمل می کند رقابت بسیار شدیدی برای مسابقه در خط حمله تیم وجود دارد اما من رکورد گلزنی خوبی دارم و همیشه سعی می کنم با دوندگی بالا خود را در موقعیت خوب قرار دهم.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *