آخرین اخبار : 

وقتی رئال بیش از همیشه به «نیمار» احتیاج دارد

روزنامه هواداری باشگاه فوتبال رئال مارکا در گزارشی اشاره به علاقه این باشگاه برای جذب نیمار دارد و نوشته این باشگاه در سال‎های اخیر بارها بهترین شاگردان موجود در باشگاه‎های دیگر را به خدمت گرفته اما این بار یکی از بزرگ‎ترین اهدافش را دنبال می‎کند و به دنبال جذب نیمار است.

این باشگاه در سال ۲۰۱۷ توانست ۵ جام معتبر کسب کند و این طرز فکر را ایجاد کرد که قرار است موفقیت‎های بیشتری هم کسب کند اما شرایط متفاوت شده و حالا این باشگاه به دردسر افتاده است. به همین دلیل سران باشگاه و هواداران امیدوارند با جذب بازیکنی بزرگ در بازار نقل و انتقالات نیروی از دست رفته این باشگاه دوباره بازگردد و رئال در اوج باشد.

این باشگاه مدلی استراتژیک دارد که از سال ۲۰۰۰ آن را دنبال می‎کند و نه‌تنها در زمین اهدافی خاص دنبال می‎کند بلکه به دنبال خرید ستاره هم هست آن هم بهترین شاگردان. این بار هم اسمی که در ذهن هواداران باشگاه است کسی جز نیمار نیست.

رئال پیش از این و قبل از پیوستن نیمار به بارسلونا هم به دنبال جذب این ستاره بود اما موفق نشد و حالا که ستاره برزیلی در ازای رقمی هنگفت راهی پاری‎سن ژرمن شده باز هم به دنبال جذب این ستاره است.

مخصوصا که رئال در بازار نقل و انتقالاتی تابستانی خامس رودریگس و آلوارو موراتا را هم فروخته و برای حفظ سیاست کهکشانی باشگاه باید ستاره‎ای را به خدمت گیرد. اما این را هم می‎داند که خرید نیمار شاید حدود ۴۰۰ میلیون یورو برای این باشگاه هزینه داشته باشد.

اما از آنجایی که کریس ستاره رئال هم به روزهای اخر مسابقه کردنش نزدیک می‎شود رئال بی میل نیست که بازیکنی جوان و آینده دار را به ترکیب باشگاه اضافه کند. البته که پی‏‎اس‎جی هم به این راحتی حاضر به فروش ستاره‎ای که به تازگی خریده و به وسیله آن به دنبال رسیدن به اهداف دیرینه‎اش است نیست. 

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Visit Us On InstagramCheck Our FeedVisit Us On TwitterVisit Us On Facebook