آخرین اخبار : 

واکنش نیمار به شایعه جدایی‌اش از پاری‌سن‌ژرمن

نیمار که در تابستان اخیر در ازای پرداخت رقم فسخ ۲۲۲ میلیون یورویی قراردادش توسط پاری‌سن‌ژرمن از بارسلونا جدا و به این تیم فرانسوی ملحق شد در واکنش به شایعه احتمال پیوستنش به رئال در تابستان پیش‌رو در بیان کرد‌وگو با شبکه تلویزیونی «PSG TV» بیان کرد: این تازه شروع کارم در پاری‌سن‌ژرمن است. انتظار ثبت چنین آماری را هم در شروع کارم در PSG نداشتم اما من اینجا هستم تا به تیم و هم‌تیمی‌هایم کمک کنم و سعی کنم روزبه‌روز و در هر بازی بهبود شوم که این مهم‌ترین چیز است.

ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن که در فصل جاری فوق‌العاده ظاهر شده و در ۲۵ بازی ۲۶ گل برای پاریسی‌ها به ثمر رسانده است صحبت‌های خود را این‌طور ادامه داد: این بهترین آمار گلزنی من در طول دوران حرفه‌ای‌ام است اما می‌خواهم بهبود از این کار کنم گل‌های بیشتر بزنم و بهبود بازی کنم. امیدوارم اوضاع به همین منوال به خوبی پیش برود.

نیمار که متهم به این است که بعضی اوقات اوقات در فصل جاری بسیار خودخواهانه در زمین عمل کرده و در مواردی ادینسون کاوانی را نادیده گرفته است تصریح کرد: این هدف من است که بازیکن اصلی پاری‌سن ژرمن شوم بازیکنی که بیشترین پاس گل را می‌دهد و بیشترین گل را می‌زند. من تنها می‌خواهم بازی خودم را ارائه دهم همین و بس. من برای این کار به پاری‌سن‌ژرمن آمدم و خیلی خوب است که بازیکنانی همچون ادینسون کاوانی کایلیان امباپه آنخل دی‌ماریا و … را در تیم داریم بازیکنانی که دوست دارند به مانند من خلق موقعیت کنند گلزنی کنند و در بازی‌ها به پیروزی برسند.

وی ادامه داد: ما به زبان فوتبال با یکدیگر صحبت می‌کنیم زبانی منحصربه‌فرد که تمامی فوتبالیست‌های باهوش به آن زبان در زمین با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند. درست است که ما پیشرفت سریعی داشته‌ایم اما هنوز نیاز به شناخت بهتری از یکدیگر داریم. در مجموع اما در مسیر درستی هستیم.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *