آخرین اخبار : 

واکنش زیدان به «دزدی» توصیف شدن پیروزی تیمش مقابل یوونتوس

زین‌الدین زیدان در کنفرانس خبری پیش از بازی فردا (یکشنبه) تیمش در خانه مالاگا در هفته سی‌و‌دوم لالیگا به سؤالات ان از جمله صعود جنجالی شاگردانش به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با غلبه بر یوونتوس پاسخ داد.

برخی رسانه‌های صعود رئال با توجه به پنالتی مشکوکی که در آخرین دقیقه بازی برگشت به سود این باشگاه اطلاعیه شد ناعادلانه دانسته‌ و برخی دیگر پا را فراتر گذاشته و آن را یک «دزدی» توصیف کرده‌اند که این موضوع زین‌الدین زیدان خوش نیامده است.

او در این خصوص اظهار داشت: من ناراحتم که صعود ما را دزدی می‌نامند. هیچ کسی قرار نیست تاریخچه رئال را تغییر دهد چون این باشگاه بهترین باشگاه دنیاست و زمانی که شما بهترین باشید سایرین به شما حسادت می‌کنند. روی واسکز خطای پنالتی صورت گرفت و من نمی‌دانم این همه جار و جنجال به خاطر چیست.

زیزو در ادامه به قرعه تیمش در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا که باید با بایرن مونیخ روبه‌رو شود اشاره داشت و تأکید کرد: شانس هر دو باشگاه برای صعود ۵۰ – ۵۰ است اگرچه بازی رفت در خانه آنهاست. بایرن امسال نسبت به فصل گذشته بهبود و تیمی کامل‌تر است. ما بایرن مونیخ را می‌شناسیم و می‌دانیم که آنها کارمان را دشوار خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *