آخرین اخبار : 

واکنش الخلیفی به شایعه پیوستن بوفون به پاری‌سن‌ژرمن/ کنایه رئیس P…

ناصر الخلیفی رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن اعتراف کرد که به جذب جان لوئیجی بوفون تمایل دارد اما به او به عنوان دروازه‌بان اول این تیم فکر نمی‌کند.

رئیس قطری PSG درباره بوفون ۴۰ ساله که روز گذشته (شنبه) به دوران ۱۷ ساله حضورش در یووه آخر داد به خبرنگاران اظهار کرد: بوفون دروازه‌بان فوق‌العاده‌ای است اما گزینه اول ما آرئولا است و او فصل آینده هم دروازه‌‌بان اول ما خواهد بود. شما مرا خوب می‌شناسید. آیا واقعاً فکر می‌کنید که من به شما خواهم گفتم دنبال کدام شاگردان هستم؟

الخلیفی گفت: در حال حاضر ما آرئولا را داریم. او دروازه‌بان اول ماست و فصل آینده هم خواهد بود. بوفون هم اما دروازه‌بانی فوق‌العاده جذاب و بزرگ است. من مطمئنم که هر باشگاهی او را می‌خواهد.

بوفون در کنفرانس خبری اخیر خود اعلام کرد که پیشنهادهایی دارد و بعد از آن شایعاتی مبنی بر تماس PSG و تیم‌هایی از لیگ برتر انگلیس با او مطرح شد.

الخلیفی سپس در واکنش به شایعاتی که درباره جدایی نیمار و رفتن او به رئال وجود دارد به این ستاره برزیلی اولین هشدار را داد و اظهار کرد: اینجا هیچ چیزی و هیچ کسی از باشگاه بزرگتر نیست و این شامل همه مربیان و شاگردان می‌شود. اینجا باشگاه همیشه و  در هر حال ارجح است.

الخلیفی درباره عمل کرد و دستاوردهای PSG در فصلی که گذشت هم عنوان کرد: من از ۴ جامی که برده‌ایم بسیار راضی‌ام. برای کسب سومین چهارگانه رقابت‌های داخلی در ۴ سال اخیر عملکردی باورنکردنی داشتیم. به جز لیگ قهرمانان من از سایر دستاوردهای تیمم راضی‌ام. بردن لیگ قهرمانان هم پروسه‌ای زمانبر است و PSG هنوز یک تیم جوان است. هر سال که می‌گذرد ما پخته‌تر و باتجربه‌تر می‌شویم از اشتباهات‌مان درس می‌گیریم البته واقعیت این است که عوامل دیگری مثل داوری هم در ناکامی ما تأثیرگذار بوده‌ است. به هر حال شاگردان ما باید بیشتر به توانایی‌های خودشان واقف باشند. من تا زمانی که قهرمان لیگ قهرمانان نشویم دست از تلاش نمی‌کشم.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *