آخرین اخبار : 

هیچکس نمی‌تواند در مورد آینده تضمین بدهد/ تلاش می‌کنیم دربی خوزستان با کیفیت باش…

سیروس پورموسوی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر صنعت نفت آبادان اظهار داشت: در ابتدا دهه فجر را تبریک می‌گویم. امیدواریم که فردا هم از لحاظ اخلاقی و هم فنی فوتبال خوزستان را به رخ بکشیم. این دو تیم بسیار فنی بازی می‌کنند و امیدوارم این بازی که به‌عنوان دربی خوزستان از آن یاد می‌شود باکیفیت باشد. امیدوارم فردا بازی خوبی را شاهد باشیم.

وی درباره حاشیه‌هایی که در بازی رفت این دو تیم ایجاد شد تصریح کرد: در آن بازی اتفاقاتی روی سکوها بود که با تلاش مسئولان ختم به خیر شد و باعث نشد که کسی مصدوم یا محروم شود. با توجه به اینکه صنعت نفت از جام حذفی کنار گذاشته شده است قطعاً آنها تمام تلاش‌شان را می‌کنند و انرژی‌شان را در لیگ می‌گذارند و آن باخت در جام حذفی مقابل استقلال را فراموش می‌کنند.

سر مربی فولاد خوزستان گفت: ما امروز بازی آخر نفتی‌ها را کامل تماشا و نقاط ضعف و قوت این تیم را با کادر فنی بررسی کردیم که در بازی فردا از آنها استفاده خواهیم کرد. در طرف دیگر ما هم با انسجام و با تمام قوا وارد این بازی می‌شویم تا برنده شویم.

پورموسوی درباره عمل کرد فنی تیمش اشاره کرد: اینکه تیم تا حدی نمی‌تواند خوب به گل برسد از دست ما خارج است. ما سعی می‌کنیم در طول هفته روی بچه‌ها کار کنیم تا باور داشته باشند که در جریان بازی می‌توان گل‌های بیشتری به ثمر رساند. البته نسبت به نیم‌فصل اول تیم‌ها مقابل ما جدی‌تر بازی می‌کنند چرا که ما را به عنوان یک مدعی می‌شناسند. اگر اشتباه هم داشته باشیم در جریان بازی باعث می‌شود بازی برده را به باخت تبدیل کنیم. ما تلاش می‌کنیم بچه‌ها را از لحاظ روحی و روانی برای بازی‌ها آماده نگه داریم.

وی درباره اینکه در بازی مقابل صنعت نفت چه غایبانی دارند یادآور شد: محروم که نداریم اما در این بازی عاشوری را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهیم داشت.

سر مربی فولاد درباره درگیری‌هایی که در بازی رفت این تیم مقابل صنعت نفت رقم خورد خاطرنشان کرد: همانطور که گفتم این درگیری‌ها فقط برای سکوها بود. فکر می‌کنم افرادی که مأموران انتظامی در ورزشگاه هستند باید فاصله‌ای بین هواداران ایجاد کنند تا درگیری به وجود نیاید. که البته در آن بازی فکر می‌کنم کلاً درگیری چهار پنج دقیقه بین نیمه بیشتر نبود که با دخالت مأموران ختم به خیر شد.

پورموسوی در واکنش به طرح این موضوع که «با توجه به وضعیتی در جدول رده‌بندی دارید به نظر می‌رسد خیلی می‌توان به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا امیدوار بود» بیان کرد: آدم همیشه با امید زنده است اما هیچ‌وقت نمی‌توان در این باره تضمینی داد چرا که ما هنوز ۱۰ بازی پیش رو داریم که همه آنها برای ما حکم فینال را دارد و همه بازی‌ها دشوار است.

فراز کمالوند سر مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان حاضر نشد. دلیل غیبت کمالوند در این نشست‌ سفر زمینی تیم صنعت نفت آبادان به اهواز عنوان شده است.

منبع: خبرگزاری میزان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *