آخرین اخبار : 

نماینده فدراسیون جهانی تکواندو: ایران توانایی برگزاری شایسته رویدادهای بین‌المللی را دارد

به نقل از سایت فدراسیون تکواندو بیست و نهمین دوره مسابقات بین‌المللی تکواندو جام فجر به مدت دو روز به میزبانی هیات تکواندو استان البرز و در سالن انقلاب شهر کرج برگزار شد. در اخر این رقابت‌ها تیم البرز بر سکوی قهرمانی ایستاد تیم منطقه آزاد قشم نایب قهرمان شد و تیم منطقه آزاد کیش عنوان سومی را بدست آورد.

«میلان کوی» ناظر فنی این دوره از مسابقات و رئیس فدراسیون تکواندو مالزی در رابطه با برگزاری این مسابقات بیان کرد: استقبال از مسابقات و سطح فنی خوب بود و همچنین برپایی منظم این رویداد نشان‌ می‌دهد برای برگزاری این رویداد زحمات بسیاری کشیده شده است و این میزبانی شایسته می‌تواند نمره مثبت دیگری در کارنامه تکواندو ایران باشد.

نماینده فدراسیون جهانی و رئیس فدراسیون تکواندو مالزی با بیان اینکه تکواندوی ایران از قدرت بالایی برخوردار است تصریح کرد: ایران با وجود تکواندوکاران توانمندش همیشه در جهان حرف اول را می‌زند و در مسابقات جام فجر نیز شاهد قدرت‌نمایی هوگوپوشان این کشور بودیم. به نظرم تکواندوکاران ایرانی می‌توانند مثل همیشه درخشش قابل توجه ای در رویدادهای پیش‌رو داشته باشند.

وی در اخر بیان کرد: ایران توانایی برگزاری شایسته رویدادهای بین‌المللی را دارد و امیدوارم در آینده با حضور تیم‌های بیشتری برگزار شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *