آخرین اخبار : 

نقشه نیمار برای جدایی از لیگ فرانسه

این برنامه نیمار پدرش و مدیر برنامه‎هایش بوده تا قبل از آغاز فصل جدید رقابت‌‎های لیگ‌های اروپایی این بازیکن به باشگاه فوتبال رئال نسبت داده شود تا پاری‎سن ژرمن از تصمیم او برای ترک باشگاه آگاه شود.

همان اتفاقی که سران باشگاه از آن می‌‏ترسیدند افتاد و نیمار با وجود قراردادی که تا سال ۲۰۲۲ با باشگاه فرانسوی دارد نمی‎خواهد کارش را با این باشگاه ادامه دهد. او در خواست داده تا جلسه‎‌ای ترتیب داده شود و در آن پدرش درباره انتقال او به تیمی دیگر صحبت کند.

ستاره ۲۶ ساله برزیلی مدتی است که متوجه شده پیوستنش به لیگ فرانسه اشتباه بوده و حتی نتوانسته در رختکن باشگاه با هم تیمی‎هایش هماهنگ شود. او در تیمش رابطه خوبی با شاگردان آرژانتینی و ادینسون کاوانی ندارد.

طبق گزارشات در مراسم توپ طلا او با مدیران رئال صحبتی کوتاه داشته و به آن‎ها اعلام کرده که دوست دارد از باشگاه فرانسوی جدا شده و به تیمشان ملحق شود. اما این که نیمار به رئال برود یا نه تصمیمی است که مالک قطری باشگاه پاری‎سن ژرمن باید بگیرد و طبق گزارشات مشکل او با پول یا پیشنهاد رئال نیست بلکه احساس می‎کند فروش نیمار و این که او خواسته از تیمش برود باعث آبروریزی است و به همین دلیل با انتقال ستاره برزیلی موافقت نمی‎کند.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *