آخرین اخبار : 

نصیرزاده: معدل گلزنی پرسپولیس پایین آمده و می‌توانیم از آنها امتیاز بگیریم

هوشنگ نصیرزاده وزشی درباره روند خوب باشگاه گسترش فولاد در هفته‌های گذشته اظهار داشت: باشگاه‌ها باید در نقل‌وانتقالات تابستانی خیلی تلاش کنند که شاگردان خوبی به‌خدمت بگیرند چون نقل‌وانتقالات زمستانی معمولاً ناموفق است و شاگردان خوب بیرون نمی‌مانند. به همین خاطر ما با موجودی خودمان کار می‌کنیم. در همین مدت بسیاری از باشگاه‌ها برای جذب شاگردان ما ابراز تمایل کردند که قبول نکردیم. تا مدتی دیگر علیرضا نقی‌زاده هم به باشگاه اضافه می‌شود و چند ستاره ما مثل مسیح زاهدی یوسف سیدی پیمان بابایی و علیرضا نقی‌زاده نیز شایستگی حضور در باشگاه ملی را دارند.

وی گفت: شاگردان ما بازی‌های بیرون خانه را بهبود بازی می‌کنند چون فکر می‌کنند در بازی‌های خانگی باید همه بازی‌ها را ببرند که باعث می‌شود به آنها فشار روحی وارد شود. همچنین گسترش فولاد جزو معدود باشگاه‌هایی است که از لحاظ مالی هیچ مشکلی ندارد. هواپیماهای خودمان را سوار می‌شویم و از لحاظ مالی از باشگاه‌های خوب کشور هستیم. اگرچه برخی  شاگردان از سه چهار فصل پیش از گسترش فولاد چک برگشت خورده دارند اما جزو ۴ باشگاه‌هایی هستیم که بدهی کلان نداریم. سعی می‌کنیم تا ۱۵ اسفندماه تمام بدهی‌های قبلی خودمان را تسویه کنیم. تا ۱۵ اسفند ماه تمام مطالب بازیکنانی که از فصل‌های پیش مانده را پرداخت می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد با اشاره به نقش فیروز کریمی در نتایج خوب اخیر این باشگاه خاطرنشان کرد: کار کردن با فیروز کریمی راحت است. او یک سر مربی فنی با روان‌شناسی بالاست. ما کاملاً با هم هماهنگ هستیم و به‌طور کامل ما در همه زمینه‌ها با هم «مَچ» شدیم. او با تغییراتی که در پست شاگردان داد توانست در گسترش فولاد تحول ایجاد کند. کریمی برخی مدافعان را که عقب بازی می‌کردند جلو بُرد و برخی شاگردان را که جلو بازی می‌کردند عقب کشید.

نصیرزاده در مورد دیدار پنجشنبه گسترش فولاد مقابل پرسپولیس بیان کرد: مشکلی که برای این دیدار داریم این است که ادسون هنریکه را که یکی از بهترین مدافعان لیگ به حساب می‌آید را به خاطر سه اخطاره بودن در اختیار نخواهیم داشت. شاید در این پست از مصطفی سالاری که ۱۸ سال دارد استفاده کنیم. او جزو پدیده‌های لیگ است که مقابل پرسپولیس او را معرفی خواهیم کرد. این ستاره جوان از زمان فیروز کریمی به گسترش فولاد آمده و بازیکنی است با سرعت خیلی بالا اما باید بیشتر تجربه کسب کند. همچنین آندرانیک تیموریان هم از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده و مقابل فولاد جزو شاگردان تاثیرگذارمان بود.

وی در پاسخ به این سوال که «آیا با توجه به برگزاری بازی در تهران یک امتیاز می‌تواند برای گسترش فولاد کافی باشد؟» عنوان کرد: وقتی نفت تهران از پرسپولیس امتیاز می‌گیرد گسترش فولاد هم می‌تواند. معدل گلزنی پرسپولیس هم پایین آمده و ما می‌توانیم نتایج خوبی که باشگاه‌هایی مثل نفت مقابل آنها گرفتند را تکرار کنیم اگر چه توانمندی تیمی که با اختلاف امتیاز بالا در صدر جدول قرار دارد را نمی‌توان نادیده گرفت.

به نقل|به نقل
منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Visit Us On InstagramCheck Our FeedVisit Us On TwitterVisit Us On Facebook