آخرین اخبار : 

مورینیو: به یوونتوس بابت کودتای خرید کریستیانو رونالدو تبریک می‌گویم

ژوزه مورینیو به باشگاه یوونتوس به خاطر عقد قرارداد با برنده ۵ توپ طلا تبریک بیان کرد و خرید بانوی پیر را یک خرید کامل توصیف کرد. کریستیانو رونالدو با قراردادی ۱۱۷ میلیون پوندی از رئال به یووه پیوست.

آقای خاص در این باره به شبکه تلویزیونی «تله  استریو رادیو» بیان کرد: لیگ اسپانیا دیگر دو ستاره برتر دنیا را ندارد. حالا یکی از آنها در اسپانیا است و دیگری در ایتالیا. در انگلیس لیگ برتر هم که رقابتی‌ترین لیگ با بازیکنانی طراز اول است. حالا فوتبالی سه قطبی داریم. اکنون همه به خاطر کریستیانو رونالدو لیگ ایتالیا به خاطر لئو مسی لیگ اسپانیا و لیگ برتر را هم به خاطر بهترین بودنش زیر نظر می‌گیرند.

مورینیو ادامه داد: سریA حالا به یکی از مهمترین لیگ‌های دنیا تبدیل شده است. در فوتبال هر چیزی می‌تواند تغییر کند. اگر این اتفاق بتواند رویکرد باشگاه‌هایی مانند اینتر میلان و رم را تغییر دهد و آنها منفعلانه قویتر شدن یوونتوس را با جذب کریستیانو رونالدو نپذیرند آنها هم خواهند توانست بارها و بارها پیروز شوند. این جابجایی می‌تواند انگیزه‌ای مناسب برای سایر باشگاه‌های ایتالیایی باشد کیفیت سری A را بالا ببرند و آن را بیش از پیش در معرض دید قرار دهند.

سر مربی سابق اینتر تأکید کرد: به همین دلیل من به یوونتوس به خاطر این کودتا تبریک می‌گویم کودتایی که فوتبال بازاریابی و تجارت را با هم دربرمی‌گیرد. این یک خرید کامل است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *