آخرین اخبار : 

منصوریان: تلاش می‌کنیم فردا سربلند شویم/ حیف شد کمیته انضباطی به موضوع دربی ورود کرد

پرواز تیم استقلال به اصفهان دیر رسید و به همین خاطر منصوریان به کنفرانس خبری نرسید و به همین دلیل به صورت تلفنی پاسخگوی سوالات ان شد.

منصوریان در این نشست اظهار داشت: فردا یکی از سخت‌ترین بازی‌هایمان را پیش‌رو داریم. آنها کادرفنی و بازیکنان خوبی دارند. ذوب آهن اگر در دیدارهای گذشته‌اش بازی را واگذار کرده در عین شایستگی بوده است. ما هم در بازی‌های اخیر خود نتایج خوبی گرفتیم ولی امیدوارم فردا غیبت بازیکنانمان تاثیر چندانی در عملکردمان نداشته باشد و بازیکنان جایگزین به بهترین شکل ممکن بتوانند ساختار تیممان را حفظ کنند. تمام تلاش ما برای این است که فردا سربلند از زمین بازی بیرون بیاییم. به بچه‌هایم هم گفته‌ام که دربی تمام شده و از این پس باید به فکر ادامه مسابقات باشیم. قبل از بازی با الاهلی با ذوب‌آهن بازی داریم که بسیار سخت‌تر و حساس‌تر از این بازی است.

سرمربی استقلال در مورد غایبان تیمش برای دیدار مقابل ذوب‌آهن گفت: هرایر مگویان رابسون جانواریو مهدی رحمتی و وریا غفوری در دیدار فردا نمی‌توانند برای ما به میدان بروند.  امیدوارم بازیکنانمان طوری کار کنند که نبود این بازیکنان به چشم نیاید. امیدوارم شرایط تیم ما در نبود این بازیکنان هم ثابت بماند و بازیکنانمان توانایی پر کردن جای آنها را داشته باشند.

وی با اشاره به حکم کمیته انضباطی مبنی بر محرومیت سید مهدی رحمتی خاطرنشان کرد: حرف‌هایم را در این باره زده‌ام و حیف شد کمیته انضباطی به موضوع دربی ورود کرد. در دربی همه از شهرهای مختلف ایران آمده بودند و ما دربی بسیار خوبی را گذراندیم. بابت این دربی به فوتبال ایران و هواداران تبریک می‌گویم.

منصوریان با بیان اینکه حکم‌های کمیته انضباطی برای استقلال خیلی زود صادر می‌شود تاکید کرد: در فوتبال‌مان شاهد قوانین جالبی هستیم انتقال باشگاه نفت تهران باید در ۲۰ روز تا یک ماه انجام می‌شد و این باشگاه باید بدهی‌هایش را پرداخت می‌کرد اما چند وقتی است که این اتفاق رخ نداده است. امیدوارم آقای حسن‌زاده (رئیس کمیته انضباطی) به این موضوع ورود و نتیجه را اعلام کند.

سرمربی استقلال گفت: باید به فوتبال اصفهان احترام بگذاریم چون در این شهر ۲ باشگاه سپاهان و ذوب‌آهن حضور دارند که از ساختار بسیار خوبی برخوردار هستند.

انتهای پیام/

منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *